Obejrzyj zwiastun premierowy Elden Ring: Shadow of the Erdtree przed premierą

Obejrzyj zwiastun premierowy Elden Ring: Shadow of the Erdtree przed premierą

Jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku jest już blisko. Elden Ring: Shadow of the Erdtree w końcu będzie dostępny do gry już za kilka godzin, a ogromny legion fanów jest gotowy, aby zanurzyć się w nowej zawartości, którą przynosi rozszerzenie. Znajdą oni nie tylko ogromną nową mapę do eksploracji podczas przemierzania Krain Cienia, ale także mnóstwo nowych broni, śmiertelnie niebezpiecznych wrogów i tytanicznych bossów. Jeśli jesteś jednym z graczy, którzy z niecierpliwością czekają, aby zanurzyć się w tej przygodzie, możesz przygotować się na to, co nadejdzie, oglądając spektakularny zwiastun premierowy Elden Ring: Shadow of the Erdtree, który opublikował FromSoftware. Prezentuje on niektórych z nowych bossów i wrogów, z którymi będziesz walczyć na nowym terytorium i pozwala rzucić okiem na imponujące lokacje, które wkrótce przemierzysz.

 

 

 

"Bądź świadkiem narodzin Boga. Nadejścia Pana. I szaleństwa, o których lepiej zapomnieć. W tym opuszczonym miejscu musi polać się krew".

 

Więcej niż się spodziewasz

Wczesne recenzje stawiają Elden Ring: Shadow of the Erdtree na pierwszym miejscu. Rozszerzenie wprowadza mnóstwo interesujących dodatków, które zajmą fanów na dłuższy czas, ponieważ utrzyma niezwykle wysoki poziom trudności Elden Ringa. Ponadto, jest większy niż myślisz, możesz grać przez dłuższy czas, zanim napotkasz niektórych bossów, którzy pojawiają się w filmie, nawet jeśli nie giniesz często, co jest mało prawdopodobne. Będziesz musiał opracować nowe strategie, aby przechytrzyć wrogów, którzy zaludniają Krainy Cienia, a to powinno zająć ci trochę czasu, gdzie po drodze zaliczysz prawdopodobnie także wiele zgonów. Jeśli jednak chcesz ponownie przeżyć emocje związane z walką z nieznanym wrogiem i eksplorować nowe krainy w poszukiwaniu sekretów, Elden Ring: Shadow of the Erdtree to rozszerzenie, które musisz mieć.

Wraz z wydaniem Elden Ring: Shadow of the Erdtree, deweloper FromSoftware ponownie oferuje fanom możliwość odkrycia mrocznego świata fantasy pełnego przemocy i dziwnych stworzeń. Epickie bitwy czekają na ciebie w przygodzie jak żadna inna, jeśli jesteś wystarczająco odważny, aby wkroczyć do Krain Cienia. Jeśli odważysz się stawić czoła temu wyzwaniu, skorzystaj z naszej porównywarki, aby zdobyć cdkey Elden Ring: Shadow of the Erdtree z najlepszą zniżką i przygotuj się na śmierć!

125.28zł
Elden Ring
Elden Ring
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare