Elden Ring zdobywa pożądaną nagrodę fantasy

Elden Ring zdobywa pożądaną nagrodę fantasy

Elden Ring wciąż udowadnia, że nie ma drugiej takiej gry jak ona. Elden Ring zdobył nagrodę Nebula 2023 za najlepszy scenariusz, którą dzieli z takimi tytułami jak Hades i The Outer Worlds. Jest to pierwsza nagroda Nebula dla reżysera, Hidetaki Miyazakiego, i trzecia dla autora George'a R.R. Martina, który pomógł rozwinąć rozległą fabułę gry. Elden Ring pokonał inne nominowane gry: Pentiment, Horizon Forbidden West, Stray, Vampire the Masquerade-Sins of the Sires i Journeys through the Radiant Citadel.

 

 

FromSoftware może dodać nagrody Nebula do stosu, jakie Elden Ring zdobył w zeszłym roku, który obejmuje grę roku na The Game Awards, The Golden Joystick Awards i DICE Awards.

Więcej dobrych wieści napływa jednak od Bandai Namco. Elden Ring sprzedał się w liczbie 20,5 miliona egzemplarzy po 14 miesiącach od premiery w lutym 2022 roku. Chociaż oczekuje się, że sprzedaż gry spadnie w ciągu roku, brakuje jej tylko kilku milionów egzemplarzy, aby stać się jedną z najlepiej sprzedających się gier wszechczasów, obok takich sław jak God of War i Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Nadchodzące rozszerzenie Elden Ring prawdopodobnie pomoże jej to osiągnąć. Jak informowaliśmy wcześniej, jego DLC, Shadow of the Erdtree, ma zostać wydane jeszcze w tym roku. Odkąd zostało ogłoszone w lutym 2023 roku, krążyły plotki na temat tego, co ujawni to rozszerzenie, głównie jeśli będzie ono dotyczyło zaginionego półboga, Miquelli.

Tymczasem kolejnym projektem FromSoftware jest gra akcji typu mecha Armored Core 6: Fires of Rubicon, której premiera odbędzie się 25 sierpnia 2023 roku. Możesz odebrać kod PS5 z naszej porównywarki, a jeśli jeszcze nie wypróbowałeś arcydzieła FromSoftware, zdobądź ​​Elden Ring, a także klucz Elden Ring: Shadow of the Erdtree na PS5.

126.47zł
Elden Ring
Elden Ring
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare