Instant Gaming EU
 
 

Shadow of the Erdtree będzie równie trudne jak Elden Ring

Shadow of the Erdtree będzie równie trudne jak Elden Ring

Na zbliżającą się premierę pierwszego i jedynego rozszerzenia do gry Elden Ring wszyscy fani FromSoftware czekają z niecierpliwością. Elden Ring: Shadow of the Erdtree to nie tylko obietnica nowego regionu do eksploracji i nowych bossów do pokonania, ale także doskonały pretekst do powrotu do jednej z najlepszych i najpopularniejszych gier wideo w historii. Japońskie studio stworzyło arcydzieło, które zapewniło swoim fanom niezliczone godziny rozgrywki podczas eksploracji Lands Between. Oczywiście przełożyło się to również na absurdalnie wysoką liczbę zgonów, gdyż Elden Ring może pochwalić się imponującym, a momentami wręcz zniechęcającym poziomem trudności. Jest to coś dobrze znanego fanom gier FromSoftware, ponieważ jest to coś wspólnego dla wszystkich tytułów z serii Dark Souls. Jednak wysoki poziom trudności jest również jednym z najciekawszych aspektów gry i zmusza graczy do przekraczania swoich granic, aby odnieść sukces.

Trudna jak zawsze

Jeśli spodziewaliście się, że studio deweloperskie obniży poziom trudności w Shadow of the Erdtree, to lepiej poszukajcie czegoś innego do grania, gdy rozszerzenie zostanie wydane. FromSoftware potwierdziło, że nowi wrogowie, z którymi będziesz musiał się zmierzyć podczas przemierzania Krain Cienia, będą równie wymagający, jak ci obecni już w Elden Ring, jeśli nie bardziej. Oczywiście będziesz miał dostęp do nowych broni, które mogą dać ci przewagę nad niektórymi z nich, ale nie powinieneś spodziewać się łatwych walk. Dyrektor FromSoftware, Hidetaka Miyazaki, potwierdził w niedawnym wywiadzie, że poziom trudności Shadow of the Erdtree będzie porównywalny z drugą częścią Elden Ring. W związku z tym przed rozpoczęciem eksploracji nowej zawartości należy mieć pewne doświadczenie w przygodach w Lands Between.

 

 

Wcześniejsza znajomość gry wydaje się całkiem uczciwym wymogiem i jesteśmy pewni, że ci, którzy grali już w Elden Ring, z przyjemnością odkurzą swoją broń i rozgrzeją się przed wyruszeniem do Krain Cienia. W końcu nigdy nie wiadomo, jaki przebiegły potwór może przeciąć cię na pół jednym uderzeniem.

Jeśli jeszcze nie zamówiłeś rozszerzenia w przedsprzedaży, zdecydowanie zalecamy skorzystanie z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na Elden Ring: Shadow of the Erdtree już dziś i zdobyć kopię gry na wybraną platformę przed jej premierą 20 czerwca.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare