System perswazji w Starfield opiera się na punktach

System perswazji w Starfield opiera się na punktach

Zbliżająca się premiera Starfield wciąż zyskuje na znaczeniu, ponieważ gra wzbudziła wiele oczekiwań. Bethesda Softworks wypuści na rynek grę, która z pewnością zostanie zapamiętana na lata, podobnie jak miało to miejsce w przypadku Skyrima, który jest uważany za jedną z najlepszych gier w swoim gatunku. Informacje ujawnione do tej pory na temat Starfield sprawiają, że jest on bardzo atrakcyjny dla szerokiego grona graczy, niezależnie od tego, czy szukają głęboko wciągającego doświadczenia, ekscytującego RPG, czy przygody pełnej akcji. Dlatego też Bethesda wkłada wiele wysiłku w wyjaśnienie wielu szczegółów dotyczących gry przed jej premierą.

Reżyser gry Todd Howard ujawnił więcej szczegółów na temat gry w najnowszym filmie, w którym opowiada o kilku aspektach Starfield. Najciekawszym z nich jest system perswazji, który sprawi, że interakcja z postaciami napotkanymi w grze będzie dość interesująca i wciągająca.

 

 

Twoje wybory mają znaczenie

Jesteśmy przyzwyczajeni do wielu systemów dialogowych, w których nasze wybory mają bezpośredni wpływ na świat gry. Ten proces będzie nieco bardziej angażujący dzięki systemowi, który widzieliśmy już w poprzednich grach Bethesdy, takich jak The Elder Scrolls IV: Oblivion, ale w tej grze został on posunięty znacznie dalej.

Kiedy próbujesz przekonać kogoś w Starfield, będziesz musiał uważać na swoje wybory, ponieważ każdy z nich wykorzysta określoną liczbę punktów dialogowych. Będziesz mieć określoną liczbę punktów dostępnych do rozmowy, a jeśli ich zabraknie, będziesz ograniczony w swoich wyborach i możesz osiągnąć dokładnie odwrotny skutek. System ten jest całkowicie zintegrowany z dialogami i sprawia wrażenie bardzo organicznego i dynamicznego.

"Wydaje się, że jest to część dialogu, ale wydajesz punkty, aby przekonać [postacie niezależne]. Wydaje się naturalnie. Zupełnie nie tak, jakbym wszedł w jakiś inny tryb, w którym nie prowadzimy zwykłego dialogu. Jestem w tym trybie przekonywania cię, by dostać to, czego chcę".

Jest to jeden z niezliczonych systemów rozgrywki w Starfield, który ma na celu zapewnienie dynamicznej i wyjątkowej rozgrywki. Do premiery gry pozostały zaledwie dwa miesiące, a jeśli planujesz grać na PC, powinieneś sprawdzić wymagania systemowe. Jeśli chcesz grać na Xbox Series X/S, nie musisz się o to martwić, ale już teraz możesz znaleźć najlepszą cenę na zakup klucza Starfield na Xbox za pomocą naszej porównywarki.

124.64zł
Starfield
Starfield
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare