Shadow of the Erdtree pozostawia otwarte drzwi dla kontynuacji Elden Ring

Shadow of the Erdtree pozostawia otwarte drzwi dla kontynuacji Elden Ring

Nie ulega wątpliwości, że Elden Ring to jedna z najlepszych gier RPG w stylu Soulsów, która pomimo ogromnego sukcesu serii Souls i Bloodborne pozostawia wszystkie poprzednie tytuły z tego gatunku daleko w tyle i jest najbardziej uznanym dziełem FromSoftware. W związku z tym normalne jest, że poziom szumu wywołanego zbliżającą się premierą rozszerzenia Shadow of the Erdtree sięga zenitu. Rozszerzenie przyniesie nie tylko nowych i wymagających wrogów, ale także nowe obszary do odkrycia w Krainie Pomiędzy. Ujawnienie rozszerzenia zostało przyjęte z radością, a społeczność z niecierpliwością czeka na więcej informacji na jego temat. Reżyser gry Hidetaka Miyazaki ujawnił więcej interesujących szczegółów na temat Elden Ring: Shadow of the Erdtree w niedawnym wywiadzie.

Pierwszy i jedyny

Zgodnie z oczekiwaniami większości fanów gry, Elden Ring: Shadow of the Erdtree będzie pierwszym i jedynym rozszerzeniem do gry. Po premierze w czerwcu, Elden Ring nie otrzyma żadnej dodatkowej zawartości, a studio zajmie się innymi rzeczami. Zostało to potwierdzone przez Miyazakiego, który ujawnił również, że studio nie ma nic przeciwko stworzeniu sequela tej uznanej przez krytyków gry w przyszłości. To, czy będzie on nosił taką samą nazwę jak pierwowzór, czy też nie, to już inna sprawa, ponieważ Miyazaki w ogóle tego nie potwierdził, ale FromSoftware jest otwarte na tworzenie innych gier osadzonych w świecie Elden Ring, co bardzo ucieszyłoby fanów.

 

 

Ci, którzy lubią ekstremalny poziom trudności walki w Elden Ring i chcieliby zmierzyć się z jeszcze bardziej wymagającymi starciami, z pewnością chętnie odkryją wszystko, co Shadow of the Erdtree ma do zaoferowania. Premiera rozszerzenia została zaplanowana na 21 czerwca 2024 roku na PlayStation, Xbox i PC. Jak zwykle, aby zamówić w przedsprzedaży Elden Ring: Shadow of the Erdtree w najlepszej cenie, wystarczy odwiedzić naszą porównywarkę i sprawdzić najlepsze oferty.

173.23zł
Elden Ring
Elden Ring
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare