Obejrzyj zwiastun rozszerzenia Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Obejrzyj zwiastun rozszerzenia Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Nadszedł dzień, na który czekali wszyscy fani Elden Ring. Pierwsze rozszerzenie do kultowej gry stworzonej przez FromSoftware zostało oficjalnie ujawnione. O Elden Ring: Shadow of the Erdtree plotkowało się już od dłuższego czasu, pomimo ogromnego sukcesu, jaki osiągnęła podstawowa wersja gry, która wciąż uznawana jest za najlepszą w swojej klasie. FromSoftware zatrzymał się po drodze po wydaniu swojego RPG akcji, aby przywrócić do życia inną ze swoich klasycznych franczyz z Armored Core VI: Fires of Rubicon, która zaskoczyła wielu fanów twórczości studia dynamiczną rozgrywką w trzecioosobowej strzelaninie. Teraz studio ponownie skupia się na rozbudowie Elden Ring i jest gotowe do ujawnienia pierwszego materiału wideo z rozgrywki Shadow of the Erdtree.

Więcej Elden Ring może być tylko epickie

Elden Ring: Shadow of the Erdtree rozszerza historię i fabułę Elden Ring o nowe i wymagające spotkania, które wystawią na próbę twoje umiejętności bojowe. Wideo z rozgrywki prezentuje różnorodność gigantycznych bossów, epickie walki i wszystko to, co uczyniło podstawową grę jedną z najpopularniejszych gier wideo wszechczasów. Imponujące krajobrazy, nowe sposoby walki i niezliczone nowe sposoby na śmierć czekają na ciebie w rozszerzeniu, które z pewnością sprawi, że więcej niż jeden gracz będzie wyrywał sobie włosy w desperacji po nieudanych próbach postępu.

 

 

Dwa lata później Elden Ring powraca na pierwsze strony gazet i robi to z rozmachem. Film prezentujący Shadow of the Erdtree pokazuje, że DLC będzie epickie. Nowy boss przedstawiony w filmie, Miquella, brat bliźniak Malenii, zapowiada się na największe wyzwanie do tej pory, a całe DLC będzie pełne ekscytujących niespodzianek. Jednak najistotniejszą ujawnioną dziś informacją na temat Elden Ring: Shadow of the Erdtree jest potwierdzenie daty premiery, która została ustalona na 21 czerwca.

Jeśli jeszcze nie odkryłeś jednej z najlepszych gier wszech czasów, zalecamy skorzystanie z naszej porównywarki, aby kupić Elden Ring tanio. Ponadto, najlepsze oferty na cdkey do gry Elden Ring: Shadow of the Erdtree będą dostępne na naszej stronie już wkrótce.

125.87zł
Elden Ring
Elden Ring
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare