K4G BG 4 EN
 
 

Bethesda przedstawia trzy główne miasta do odkrycia w Starfield

Bethesda przedstawia trzy główne miasta do odkrycia w Starfield

Starfield stał się jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Kosmiczna przygoda Bethesdy bardzo pozytywnie zaskoczyła ogromną społeczność graczy, którzy nie mogą się doczekać, aby zagrać w grę, gdy tylko będzie dostępna we wrześniu. Imponujący rozmiar gry, jej ekscytujące funkcje rozgrywki i unikalny system perswazji wraz z imponującą grafiką przyczynią się do uczynienia z niej jednej z najważniejszych gier 2023 roku, jeśli premiera pójdzie względnie dobrze.

Odkryj Settled Systems

Deweloper Bethesda Softworks nadal ujawnia więcej szczegółów na temat rozległego wszechświata, który nadaje kształt Starfield. Studio opublikowało serię animowanych filmów przedstawiających niektóre z najważniejszych lokacji w The Settled Systems i oferujących nieco wprowadzenia do nich.

W Supra Et Ultra pilot-kurier o imieniu Kent zdaje sobie sprawę, że chce zbadać przestrzeń z dala od Nowej Atlantydy, stolicy Zjednoczonych Kolonii i wielkiej metropolii, w której znajduje się UC Vanguard.

 

 

Where Hope is Built śledzi losy Vanny, sieroty z Akila City, która marzy o odkrywaniu odległych zakątków galaktyki i przeżywaniu ekscytujących przygód.

 

 

The Hand that Feeds opowiada historię Ady i Harpera, dwójki neonowych rzezimieszków ulicznych, którzy robią wszystko, aby przetrwać w "mieście przyjemności" i napotykają nieoczekiwaną okazję, która może zmienić ich życie na zawsze.

 

 

Ogólnie rzecz biorąc, te trzy filmy oferują wgląd w rodzaj głębokich historii, które Starfield zaoferuje w momencie premiery. Oczywiście w grze czeka nas o wiele więcej przygód, które będą inne dla każdego gracza, który zechce zagłębić się we wciągający wszechświat obejmujący ponad tysiąc planet.

Pamiętajmy, że premiera Starfield zaplanowana jest na 9 września na OC i Xbox Series X/S. Jak zwykle, najlepsze ceny na zakup klucza Starfield na Xbox są dostępne w naszej porównywarce.

169.00zł
Starfield
Starfield
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare