Nie, otwarta beta Starfield nie jest prawdziwa

Nie, otwarta beta Starfield nie jest prawdziwa

Bethesda Softworks cieszy się bardzo dobrą reputacją jako twórca niesamowitych gier fabularnych. Seria The Elder Scrolls, ze Skyrim na czele; oraz seria Fallout, której najnowsza odsłona znacząco różni się od swoich poprzedników, ale oferuje wyjątkowe wrażenia (mowa oczywiście o Fallout 76), ugruntowały pozycję dewelopera jako źródła niesamowitych wrażeń z gry. Studio chce jednak zagłębić się w inny scenariusz ze swoją nadchodzącą grą, a Starfield zabierze graczy do gwiazd.

Bethesda ujawniła do tej pory wiele szczegółów na temat Starfield i gra z pewnością zapewni wspaniałe wrażenia, które sprawią, że wiele innych gier będzie wyglądać blado. Mieliśmy nawet okazję obejrzeć kilka materiałów z rozgrywki, które wyglądały niesamowicie. Eksploracja, przygoda, ekscytująca fabuła i ogromna galaktyka do odkrycia we własnym tempie to tylko niektóre z cech gry. Jak na razie wygląda ona wystarczająco dobrze, by przetrwać bez szwanku w jakimkolwiek porównaniu ze Skyrim, a to już dużo. W rezultacie istnieje ogromna społeczność, która z niecierpliwością czeka na wieści o Starfield.

 

 

To pułapka!

Wygląda na to, że niektórzy próbują wykorzystać popularność Starfielda. Pojawiają się doniesienia o jakiejś tajemniczej otwartej becie, która rzekomo właśnie trwa. Takie ogłoszenie pojawiło się w Google na szczycie listy wyszukiwania. Jak można sobie wyobrazić, nie jest to nawet bliskie rzeczywistości. To tylko oszustwo dla tych, którzy klikają, zanim pomyślą. Chociaż nie jest to zaskoczeniem, to zastanawiamy się, czy Bethesda powinna utrzymywać bardziej stabilny przepływ informacji o grze. Jest całkiem prawdopodobne, że odkryjemy więcej informacji na temat Starfield w miarę zbliżania się daty premiery. Mamy nadzieję, że następną rzeczą, jaką usłyszymy o Starfield, nie będzie to, że został ponownie opóźniony.

Premiera Starfield jest obecnie zaplanowana na 6 września na Xbox Series X/S i PC. Możecie być pewni, że damy wam znać, jeśli Bethesda ogłosi prawdziwą betę gry (co nie ma miejsca w tej chwili). W międzyczasie, najlepsze ceny na zakup klucza cyfrowego Starfield w przedsprzedaży są dostępne w naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

169.00zł
Starfield
Starfield
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare