You are here
We also support
 
 
 
 

Kup Horizon Forbidden West

  • Kup swój klucz cyfrowy do gry Horizon Forbidden West.
  • Kup swój klucz cyfrowy do gry Horizon Forbidden West.
Utwórz powiadomienie cenowe dla Horizon Forbidden West

Najlepsi sprzedawcy Najlepszy sprzedawca DLCompare

Horizon Forbidden West to gra akcji RPG i sequel uznanego przez krytyków Horizon Zero Dawn. W 31 wieku, kilka plemion ludzi walczy o przetrwanie w świecie zdominowanym przez maszyny. Żyją jako myśliwi i zbieracze, ich przeważnie pokojowe współistnienie z maszynami było zagrożone w wyniku dziwnego zjawiska znanego jako "The Derangement", które sprawiło, że maszyny stały się bardzo agresywne wobec ludzi. W Horizon Forbidden West będziesz nadal grać jako Aloy, łowczyni plemienia Nora, która była również bohaterką poprzedniej gry. Po wydarzeniach w Horizon Zero Dawn, nowe zagrożenie pojawiło się na ziemiach plemienia, w postaci tajemniczej czerwonej plagi, która zabija wszystko, co zaraża. Zostaniesz wysłana na zachód, aby zbadać pochodzenie tego niebezpiecznego zagrożenia i spróbować znaleźć sposób na jego powstrzymanie.Z mapą znacznie większą niż w poprzedniej grze i jeszcze lepszą grafiką, Horizon Forbidden West jest epicką przygodą, w której odkryjesz tajemnice post-apokaliptycznej, a jednocześnie pięknej krainy. Podczas zwiedzania bujnych lasów i zatopionych miast, będziesz starała się zapobiec wyginięciu rasy ludzkiej i świata, jaki znasz. Bądź gotowa do walki z nowymi i niebezpiecznymi wrogami, odkrywając tajemniczą przeszłość ludzkiej cywilizacji, aby ocalić ją od zagłady.

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla Horizon Forbidden West

Komentarze na Horizon Forbidden West

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Sir_Magnetron
22 lut 2022, 22:55 na dlcompare.com
The first Zero Dawn was from a Dutch studio ( i'm from Netherlands too ) so extra proud for them to make a good game! They really made a female character a badass girl instead of a sexy girl. Now this game steps it up a little more, the way the character moves and interacts with everything from NPC to the machine is truly next gen. It's sadly not on PC yet but maybe in a year. Great game.
Pierwszy Zero Dawn został wydany przez holenderskie studio (ja też jestem z Holandii), więc jestem dumny, że udało im się zrobić dobrą grę! Oni naprawdę zrobili z kobiecej postaci badass girl zamiast seksownej dziewczyny. Teraz ta gra robi to trochę bardziej, sposób w jaki postać się porusza i wchodzi w interakcje z wszystkim od NPC do maszyny jest naprawdę next gen. Niestety nie ma jej jeszcze na PC, ale może za rok. Świetna gra.
Gamer2021
15 lut 2022, 11:05 na dlcompare.fr
Horizon Zero Dawn étais excellent j'espere que Forbidden West sera tout aussi excellent
Horizon Zero Dawn było świetne, mam nadzieję, że Forbidden West będzie równie świetne
6202271c72dd7@didinedarkgold
8 lut 2022, 09:20 na dlcompare.fr
trop bien et trop hate !
za dobre i za bardzo oczekiwane!
Jail
7 lut 2022, 19:15 na dlcompare.fr
Il est juste magnifique ce jeu ! Que du bonheur
Ta gra jest po prostu piękna! Co za radość
Sarge T.
7 lut 2022, 19:03 na dlcompare.com
Loved the story in Zero Dawn - it did get a bit repetitive with the gameplay, but it was for sure more interesting/entertaining in general than your average open-world rpg!
Uwielbiam fabułę w Zero Dawn - trochę się powtarzała w rozgrywce, ale na pewno była bardziej interesująca/rozrywkowa niż przeciętny rpg z otwartym światem!
evan44
7 lut 2022, 09:58 na dlcompare.fr
Un jeu intéressant à mon goût
Ciekawa gra jak na mój gust
Zweryfikowany komentarz
N_ChapoBendo
6 lut 2022, 23:54 na dlcompare.fr
j'ai bien aimer le jeu malgré sa difficulté j'ai grave aimer je le recommande
Gra mi się podobała mimo trudności naprawdę mi się podobała polecam ją
Zweryfikowany komentarz
juuancar__
6 lut 2022, 20:57 na dlcompare.es
La segunda entrega tiene una pinta increíble, todo el tema de la escalada y todo el mundo nuevo va a ser increíble. Que ganas de el.
Druga odsłona wygląda niesamowicie, cały wątek wspinaczkowy i cały nowy świat zapowiada się niesamowicie. Czekamy na nią z niecierpliwością.
Zweryfikowany komentarz
61ffec4692880@virtualazox
6 lut 2022, 16:56 na dlcompare.fr
le premier horizon été top j'ai hate de jouer a celui si
Pierwszy horizon był świetny i nie mogę się doczekać, żeby zagrać w ten.
Luiser
6 lut 2022, 16:05 na dlcompare.es
Despues de verlo durante 1 semana en twitch, me parece uno de los mejores juegos, a nivel grafico luce maravilloso, jugabilidad muy buena, se echa de menos ciertas cosillas, pero aun asi es un maravilloso juego.
Po oglądaniu jej przez 1 tydzień na twitchu, uważam, że jest to jedna z najlepszych gier, grafika wygląda cudownie, gameplay bardzo dobry, brakuje jej kilku rzeczy, ale i tak jest to wspaniała gra.
Wyświetl więcej komentarzy

Ocena użytkowników

Średnia : 4.5/5 (69 głosy)
Reward event Saints Row
  • Użyj kodu gry Horizon Forbidden West PS4 w Playstation Network

Dowiedz się więcej
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare