Instant Gaming EU
 
 

Kup cdkey Horizon Forbidden West

 • PC
 • PS5
 • PS4
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Horizon Forbidden West to gra akcji RPG i sequel uznanego przez krytyków Horizon Zero Dawn. W 31 wieku, kilka plemion ludzi walczy o przetrwanie w świecie zdominowanym przez maszyny. Żyją jako myśliwi i zbieracze, ich przeważnie pokojowe współistnienie z maszynami było zagrożone w wyniku dziwnego zjawiska znanego jako "The Derangement", które sprawiło, że maszyny stały się bardzo agresywne wobec ludzi. W Horizon Forbidden West będziesz nadal grać jako Aloy, łowczyni plemienia Nora, która była również bohaterką poprzedniej gry. Po wydarzeniach w Horizon Zero Dawn, nowe zagrożenie pojawiło się na ziemiach plemienia, w postaci tajemniczej czerwonej plagi, która zabija wszystko, co zaraża. Zostaniesz wysłana na zachód, aby zbadać pochodzenie tego niebezpiecznego zagrożenia i spróbować znaleźć sposób na jego powstrzymanie.  Z mapą znacznie większą niż w poprzedniej grze i jeszcze lepszą grafiką, Horizon Forbidden West jest epicką przygodą, w której odkryjesz tajemnice post-apokaliptycznej, a jednocześnie pięknej krainy. Podczas zwiedzania bujnych lasów i zatopionych miast, będziesz starała się zapobiec wyginięciu rasy ludzkiej i świata, jaki znasz. Bądź gotowa do walki z nowymi i niebezpiecznymi wrogami, odkrywając tajemniczą przeszłość ludzkiej cywilizacji, aby ocalić ją od zagłady.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Horizon Forbidden West?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Użyj klucza w programie uruchamiającym Epic Games, aby pobrać Twoja gra.

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  • Horizon Forbidden West: burning Shores
  • S Blacktide Dye 
  • Łuk Blacktide Sharpshot 

  Komentarze na Horizon Forbidden West

  Sir_Magnetron
  Sir_Magnetron
  22 lut 2022, 22:55na dlcompare.com
  The first Zero Dawn was from a Dutch studio ( i'm from Netherlands too ) so extra proud for them to make a good game! They really made a female character a badass girl instead of a sexy girl. Now this game steps it up a little more, the way the character moves and interacts with everything from NPC to the machine is truly next gen. It's sadly not on PC yet but maybe in a year. Great game.
  Pierwszy Zero Dawn został wydany przez holenderskie studio (ja też jestem z Holandii), więc jestem dumny, że udało im się zrobić dobrą grę! Oni naprawdę zrobili z kobiecej postaci badass girl zamiast seksownej dziewczyny. Teraz ta gra robi to trochę bardziej, sposób w jaki postać się porusza i wchodzi w interakcje z wszystkim od NPC do maszyny jest naprawdę next gen. Niestety nie ma jej jeszcze na PC, ale może za rok. Świetna gra.
  Sarge T.
  Sarge T.
  7 lut 2022, 19:03na dlcompare.com
  Loved the story in Zero Dawn - it did get a bit repetitive with the gameplay, but it was for sure more interesting/entertaining in general than your average open-world rpg!
  Uwielbiam fabułę w Zero Dawn - trochę się powtarzała w rozgrywce, ale na pewno była bardziej interesująca/rozrywkowa niż przeciętny rpg z otwartym światem!
  juuancar__
  juuancar__
  6 lut 2022, 20:57na dlcompare.es
  La segunda entrega tiene una pinta increíble, todo el tema de la escalada y todo el mundo nuevo va a ser increíble. Que ganas de el.
  Druga odsłona wygląda niesamowicie, cały wątek wspinaczkowy i cały nowy świat zapowiada się niesamowicie. Czekamy na nią z niecierpliwością.
  Zweryfikowany komentarz
  Luiser
  Luiser
  6 lut 2022, 16:05na dlcompare.es
  Despues de verlo durante 1 semana en twitch, me parece uno de los mejores juegos, a nivel grafico luce maravilloso, jugabilidad muy buena, se echa de menos ciertas cosillas, pero aun asi es un maravilloso juego.
  Po oglądaniu jej przez 1 tydzień na twitchu, uważam, że jest to jedna z najlepszych gier, grafika wygląda cudownie, gameplay bardzo dobry, brakuje jej kilku rzeczy, ale i tak jest to wspaniała gra.
  user654
  user654
  4 lut 2022, 17:21na dlcompare.fr
  Très beau, vraiment. Comparé au premier, c'était déjà une claque mais là chapeau. Le réaliste des robots, des animations sont vraiment bien réalisés. L'histoire est également très prenante.
  Bardzo piękne, naprawdę. W porównaniu z pierwszym, to już był policzek w twarz, ale tutaj czapki z głów. Realistyczne roboty i animacje są naprawdę dobrze zrobione. Historia jest również bardzo trzymająca w napięciu.
  Francisc546
  Francisc546
  3 lut 2022, 21:26na dlcompare.pt
  I hope it eventually comes to PC and it doesn't take too long as I want to experience this new adventures as Aloy
  Mam nadzieję, że w końcu pojawi się na PC i nie potrwa to zbyt długo, bo chcę przeżyć te nowe przygody jako Aloy.
  gennyshark
  gennyshark
  3 lut 2022, 18:50na dlcompare.com
  I'm waiting all that the Forbidden West has to offer! We must battle, and we will be able to explore every corner of the game world.There will be challenges and activities that we will be able to do, and battles in the arena.
  Czekam na wszystko, co Zakazany Zachód ma do zaoferowania! Musimy walczyć, i będziemy mogli zwiedzić każdy zakątek świata gry.Będą wyzwania i działania, które będziemy mogli zrobić, i bitwy na arenie.
  Justin4598
  Justin4598
  2 lut 2022, 23:05na dlcompare.fr
  pour le peu qu'on est vu le jeu est très sympa, la bande son au top, l'ambiance est super originale, a la fois apaisante et menaçante genre tu te dis "ah ouais c'est dépaysant mais un truc peux me tomber dessus a tout moment"
  Jak na to co widzieliśmy gra jest bardzo ładna, ścieżka dźwiękowa jest świetna, klimat jest bardzo oryginalny, zarówno kojący jak i groźny, jakbyś myślał "o tak jest egzotycznie, ale w każdej chwili coś może na mnie spaść".
  Perrino12
  Perrino12
  2 lut 2022, 21:12na dlcompare.es
  La primera entrega es increíble, los gráficos, el mundo amplio, los enemigos tan originales... Estoy seguro de que esta segunda parte no me decepcionará. Tengo muchas ganas de jugarlo.
  Pierwsza odsłona jest niesamowita, grafika, szeroki świat, wrogowie tak oryginalni... Jestem pewna, że ta druga część mnie nie zawiedzie. Naprawdę nie mogę się doczekać, aby w nią zagrać.
  fortuna730
  fortuna730
  2 lut 2022, 17:23na dlcompare.it
  Horizon Forbidden West is a fantasy game. Here you have an open world, and excellent graphics, and non-linearity, and a plot, and, of course, interesting combat mechanics. This is a beautiful universe where you, playing as Aloy, discover the secrets and secrets of the fallen world of the Forerunners. Looking forward to the game!!
  Horizon Forbidden West to gra z gatunku fantasy. Mamy tu i otwarty świat, i świetną grafikę, i nieliniowość, i fabułę, i oczywiście ciekawą mechanikę walki. To piękne uniwersum, w którym grając jako Aloy, odkrywasz tajemnice i sekrety upadłego świata Forerunnerów. Czekamy na grę!!!
  Wyświetl więcej komentarzy
  • Informacje techniczne

  • Oficjalna strona : Horizon Forbidden West
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe , Gry fabularne , Science Fiction , Narracja
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Guerrilla Games
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 18 lutego 2022
  •     PC : 21 marca 2024
  • Wymagania systemowe
   • Zalecane
   • CPU : Core i5-8600 / Ryzen 5 3600
   • RAM : 16 GB
   • GPU : GeForce RTX 3060 / Radeon RX 5700
   • Dysk : 150 GB
   • Wysoki
   • CPU : Core i7-9700 / Ryzen 7 3700X
   • GPU : GeForce RTX 3070 / Radeon RX 5800
   • Zawodowiec
   • CPU : Core i7-11700 / Ryzen 7 5700X
   • GPU : GeForce RTX 4080 / Radeon RX 7900XT
  • Kategoria wiekowa
  • PEGI 16ESRB T
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare