Kup The Elder Scrolls Online

 • PC
 • PS4
 • XboxOne
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  The Elder Scrolls Online to pierwsza wieloosobowa gra online należąca do jednej z najbardziej znanych sag fantasy role-playing wszech czasów. Bethesda Software stworzyła The Elder Scrolls: Arena w 1994 roku i stworzyła podstawy serii gier, które charakteryzują się ogromnym otwartym światem i niesamowitą swobodą podczas rozgrywki, a których popularność osiągnęła swój szczyt wraz z wydaniem w 2011 roku The Elder Scrolls V: Skyrim, prawdziwe arcydzieło.  Historia The Elder Scrolls: Online ma miejsce na tysiąc lat przed wydarzeniami w Skyrim. Świat Nirn jest w chaosie. Podczas rosnącej liczby inwazji Daedry, koszmarnych stworzeń z czeluści Oblivionu pod wodzą ich księcia Molaga Bala, kontynent Tamriel jest w trakcie szalonej walki o kontrolę nad Cesarskim Miastem Cyrodiil i Rubinowym Tronem.  Między rasami Tamriel powstały trzy sojusze:  Przymierze Daggerfall obejmuje Bretończyków, Orków i Redguardów, trzy rasy z północno-zachodniej części Tamriel, pod dowództwem Wysokiego Króla Emerica, rządzące od Waycrest w Wysockiej Skały.
  • Bretończycy są ludźmi o elfickim dziedzictwie, którzy posiadają wrodzoną zdolność do magii i dyplomacji.

  •  

  • Redguardowie z Hammerfell rodzą się na wojnę. Honorowa rasa atletycznych wojowników o silnych tradycjach rodem z Pustyni Alik'r.

  •  

  • Orkowie z Orsinium są najlepszymi kowalami w Tamriel i rosną w kulturze, gdzie Twoja siła decyduje o Twoim losie i pozycji w społeczeństwie.  Dominium Aldmeri, utworzone przez Wysokie Elfy, Leśne Elfy i Khajiity i zjednoczone przez królową Ayreen, dąży do przejęcia kontroli nad Cyrodil z południowo-zachodniej części Tamriel.
  • Wysokie Elfy z Altmeru są oryginalnymi osadnikami Tamrielu. Potężni magowie i wojownicy oraz jedna z najstarszych ras Nirn.

  • Leśne Elfy są leśnymi mieszkańcami regionu Valenwood. To doświadczeni myśliwi i zdolni złodzieje.

  • Khajiici są rasą kocich silnych wojowników, preferujących broń z ostrzami, która służy królowej Ayreen.  Pakt Ebonheart to w odróżnieniu od połączenia trzech ras ze wschodniego Tamriel, które kiedyś były wrogami, stworzonymi po inwazji Akaviri i zdeterminowanymi, by pokonać imperium, by zachować swoją niezależność.
  • Ciemne Elfy Morrowind, zahartowana rasa o wielkim przywiązaniu do magii.

  • Nordowie są zaciętą rasą urodzonych z natury wojowników i mistrzów broni.

  • Argonianie to rasa jaszczurek o niesamowitych umiejętnościach w zakresie taktyki partyzanckiej, które zaliczają się do ich szeregów najlepszych zwiadowców i zawodników.

  Dostępne są cztery różne klasy, a każda z nich ma dostęp do trzech różnych drzewek umiejętności, które skupiają się na różnych aspektach rozgrywki, takich jak leczenie, tankowanie czy zadawanie obrażeń.  Smoczy Rycerz jest wojownikiem walki wręcz, który włada siłą ognia i posiada drakońskie umiejętności. Ma on dostęp do trzech linii umiejętności:
  • Ardent Flame polega na zapalaniu wrogów i zadawaniu obrażeń w czasie.

  • Draconic Powerskupia się na umiejętnościach biernych, które zwiększą Twoje umiejętności tankowania.

  • LiniaEarthen Heart dostarcza umiejętności pomocniczych, aby wzmocnić Twoich sojuszników.

  Czarodziej jest czarnoksiężnikiem dalekiego zasięgu, który rozkazuje siłom żywiołów i pierwotnym, by wykonywały jego polecenia i niszczyły jego wrogów.
  • Storm Calling skupia się na rozwijaniu umiejętności bojowych i zadawaniu obrażeń od piorunów żywiołów.

  • Daedric Summoning pozwala na wzywanie i dowodzenie istotami żywiołów z Oblivionu.

  • Dark Magic pozwala debuffować i przeszkadzać wrogom na odległość.

  Nightblade to klasa skryta zdolna do szybkiego radzenia sobie z wrogami z zabójczymi ciosami.
  • Assassination pozwala na zadawanie ogromnych obrażeń, a nawet zwiększenie własnej prędkości ataku.

  • Shadow pozwala zmylić wrogów i wykorzystać swoją umiejętność ukrycia.

  • Siphoning daje Ci umiejętności, które pozwolą Ci wyczerpać zasoby wrogów i jednocześnie uzupełnić Twoje.

  Templariusz jest wszechstronną klasą, która może spełniać wiele ról w zależności od umiejętności.
  • Aedric Spear pozwoli Ci na zadawanie obrażeń obszarowych i posiada pewne bierne umiejętności pochłaniania obrażeń, które przydadzą Ci się, jeśli chcesz tankować.

  • Dawn's Wrath to drzewo umiejętności z umiejętnościami zarówno zadawania obrażeń, jak i wspierania przyjaciół poprzez kontrolę tłumu.

  • Restoring Light daje Ci dostęp do najpotężniejszych zdolności uzdrawiania.

  Umiejętności, które zdobędziesz, nie są określane wyłącznie przez Twoją klasę. Będziesz miał dostęp do innych linii umiejętności w zależności od broni, której używasz, zbroi, którą nosisz, Twojej rasy, gildii, do której należysz, a nawet jeśli stałeś się wilkołakiem lub wampirem.  Jako dobra gra MMORPG będziesz mógł zbierać surowce i tworzyć własne przedmioty poprzez szereg umiejętności handlowych, takich jak Alchemia, Kowalstwo, Krawiectwo, Zaklinanie, Tworzenie prowiantu i Stolarstwo.  W The Elder Scrolls Online czekają na Ciebie zapierające dech w piersiach środowiska i ogromny, otwarty i żywy świat. A kiedy będziesz zmęczony odkrywaniem i przygodami, możesz wziąć udział w ogromnych bitwach PvP pomiędzy sojusznikami.  The Elder Scrolls Online ma wszystkie cechy, które sprawiają, że jest to najlepsza gra fantasy MMORPG roku.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla The Elder Scrolls Online

  Użyj klucza CD na Steam.

  Użyj klucza w programie uruchamiającym Epic Games, aby pobrać Twoja gra.

  Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  Pobierz Twoja gra za darmo za pośrednictwem sprzedawcy lub wydawcy

  Komentarze na The Elder Scrolls Online

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Yannick
  Yannick
  17 mar 2014, 18:27na dlcompare.fr
  J'ai pré-commandé Elder Scroll Online sur le site, normalement sur un site classique, la clé d'accès anticipé est envoyé immédiatement, et la clé du jeu "normale" est envoyé quelques jours avant la sortie. Je n'ai pas reçu la clé d'accès anticipé, et en contactant le support ils me disent qu'ils me l'enverront le 30/03. J'ai un peu peur de ne jamais recevoir mes clés ... J'espère que le temps me donnera tort.
  Zamówiłem pre-order Elder Scroll Online na stronie, normalnie na klasycznej stronie klucz wczesnego dostępu jest wysyłany od razu, a "normalny" klucz do gry jest wysyłany kilka dni przed premierą. Nie otrzymałem klucza wczesnego dostępu, a kiedy skontaktowałem się z supportem, powiedzieli, że wyślą go 30/03. Trochę się boję, że nigdy nie dostanę swoich kluczy... Mam nadzieję, że czas pokaże, że się mylę.
  SPATI jérôme
  SPATI jérôme
  8 lut 2014, 13:18na dlcompare.fr
  J'ai un imac récent sans lecteur cd dois je acheter la version uniquement téléchargeable avec clé ? Ou la version boite me permettra elle d'installer quand meme le jeu. Merci d'avance
  Mam najnowszego imaca bez odtwarzacza cd czy powinienem kupić wersję tylko do pobrania z kluczem? Czy też wersja pudełkowa pozwoli mi zainstalować grę tak czy inaczej. Z góry dziękuję
  Ifrit
  Ifrit
  25 sty 2014, 19:27na dlcompare.fr
  <blockquote><a href="#comment3572">dLcompare wrote:</a> <blockquote>Serieux? wrote: <a href="#comment3569">#</a> Non mais sérieux?! La date de sortie est totalement bidon! :)</blockquote> Bonjour, Effectivement il s'agit d'une date approximative qui est amenée à évoluer. Cordialement, </blockquote> Elle est officiel, je vois pas où s'est approximatif !
  <blockquote><a href="#comment3572">dLcompare wrote:</a> <blockquote>Poważnie? napisał: <a href="#comment3569">#</a> Nie, ale poważnie?! Data premiery jest całkowicie fałszywa! :)</blockquote></blockquote> Witam, W rzeczywistości jest to przybliżona data, która prawdopodobnie ulegnie zmianie. Z poważaniem, To jest oficjalne, nie widzę, gdzie jest przybliżone!
  skypy
  skypy
  8 sie 2013, 10:04na dlcompare.fr
  <blockquote><a href="#comment4503">TrashUtopie wrote:</a> Bonjour, pouriez vous nouss informer quand cette date de sortie seras mise à jour ? COrdialement TrashU</blockquote> Quand Bethesda donnera une date. Pour le moment aucune date n'a était annoncé mais faut bien compter mi 2014
  <blockquote><a href="#comment4503">TrashUtopie wrote:</a> Witam, czy mógłbyś nas poinformować kiedy ta data wydania zostanie zaktualizowana? Z poważaniem TrashU</blockquote> Kiedy Bethesda poda datę. Na razie nie ogłoszono żadnej daty, ale powinna to być połowa 2014 roku.
  TrashUtopie
  TrashUtopie
  29 cze 2013, 08:46na dlcompare.fr
  Bonjour, pouriez vous nouss informer quand cette date de sortie seras mise à jour ? COrdialement TrashU
  Witam, czy mógłbyś nas poinformować kiedy ta data wydania zostanie zaktualizowana? Z poważaniem TrashU
  dLcompare
  dLcompare
  6 lut 2013, 12:49na dlcompare.fr
  <blockquote>Serieux? wrote: <a href="#comment3569">#</a> Non mais sérieux?! La date de sortie est totalement bidon! :)</blockquote> Bonjour, Effectivement il s'agit d'une date approximative qui est amenée à évoluer. Cordialement,
  <blockquote>Poważnie? napisał: <a href="#comment3569">#</a> Nie, ale poważnie?! Data premiery jest całkowicie fałszywa! :)</blockquote> Witam, W rzeczywistości jest to przybliżona data, która prawdopodobnie ulegnie zmianie. Z poważaniem,
  Serieux?
  Serieux?
  6 lut 2013, 10:20na dlcompare.fr
  Non mais sérieux?! La date de sortie est totalement bidon! :)
  Mówisz poważnie?! Data premiery jest całkowicie sfałszowana! :)
  Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare