Markarth kładzie kres The Dark Heart of Skyrim w The Elder Scrolls Online

Markarth kładzie kres The Dark Heart of Skyrim w The Elder Scrolls Online

W ciągu ostatniego roku, gracze The Elder Scrolls Online mogli zanurzyć się w nowej fabule, która ujawniła zły spisek, który naraził ziemie Skyrim na ogromne niebezpieczeństwo.  The Dark Heart of Skyrim, trwająca rok przygoda, kończy się teraz epicko wraz z wydaniem Markartha, ostatniego rozdziału fabuły. Pojawia się on w postaci nowego DLC dla The Elder Scrolls Online, który jest dostępny dla graczy z subskrypcją ESO Plus lub tych, którzy odblokują go poprzez Crown Store w grze. Historia w tym pakiecie ujawnia prawdziwe motywacje Lorda Wampirów Rada al-Saran, a także otwiera przed graczami dzikie ziemie Reach, gdzie znajduje się wspaniałe miasto Markarth. Możesz również odkryć głębiny Arkthzand Caverns, trudnego obszaru, który leży poniżej Markrath i jest pełen niebezpiecznych wrogów.

Aby mieć dostęp do ostatecznej zawartości The Dark Heart of Skyrim, musisz przejść poprzednią fabułę, ale w Markarth znajduje się również zupełnie nowa arena, Vateshran Hollows, na której możesz zmierzyć się z wieloma zagrożeniami i wyzwaniami, które wystawiają Twoje umiejętności na próbę, pozwalając Ci ubiegać się o tytuł Spiritblood Champion, jeśli uda Ci się wyjść zwycięsko.

 

 

Oczywiście, nowe obszary obejmują nowe zadania i wyzwania, które musisz podjąć, a jeśli uda Ci się je zrealizować, czeka na Ciebie wiele nowych nagród.

Deweloper ZeniMax Online Studios nie ujawnił, jakie są plany na następny sezon The Elder Scrolls Online, i nikt tak naprawdę nie wie, czego się teraz spodziewać, odkąd Microsoft go kupił. Jest całkiem prawdopodobne, że nadal będą wydawać treści do gry, ale ponieważ The Elder Scrolls VI jest na horyzoncie, być może będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć, jaki wpływ ma to na świat Tamriel.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare