Ogłoszono rozszerzenie The Elder Scrolls Online: Blackwood

Ogłoszono rozszerzenie The Elder Scrolls Online: Blackwood
27 sty 2021, 15:00

Kilka miesięcy temu Zenimax i Bethesda ogłosiły nową, nową roczną przygodę dla swojej gry MMORPG The Elder Scrolls Online. Gates of Oblivion pozwoli graczom zanurzyć się w epickiej przygodzie, której zawartość będzie ukazywać się przez cały rok. Każda nowa linia fabularna w The Elder Scrolls Online zazwyczaj zaczyna się od nowego DLC, które służy jako wprowadzenie, po którym następuje nowe rozszerzenie, które wnosi do gry znaczną ilość zawartości. Po nim pojawia się kilka dodatkowych DLC, aby zakończyć historię. Gates of Oblivion będzie działał według tego samego schematu, a gracze będą mogli rozwikłać ambicje i plany daedrycznego księcia Mehrunesa Dagona 800 lat przed wydarzeniami z The Elder Scrolls IV: Oblivion.

DLC Flames of Ambition będzie dostępne za kilka miesięcy (8 marca dla PC i 16 marca dla Xbox One i PlayStation 4) i posłuży jako punkt wyjścia dla Gates of Oblivion. The Elder Scrolls Online: Blackwood to nowe rozszerzenie, które wprowadzi tegoroczny rozdział do gry nieco później, a dokładniej 1 czerwca na PC i 8 czerwca na Xbox One i PlayStation 4.

 

 

Podobnie jak Greymoor i Elsweyr,The Elder Scrolls Online: Blackwood doda około 30 godzin dodatkowej zawartości fabularnej i nową strefę do eksploracji, Blackwood. Gracze napotkają nowych wrogów, zadania, world bossów, jaskinie, publiczne lochy i wiele więcej, ale to rozszerzenie doda również nowe wydarzenie dla graczy, Oblivion Portals, które przypuszczalnie pojawią się w świecie gry i gracze będą musieli je zamknąć na wszelkie sposoby. The Elder Scrolls Online: Blackwood będzie również zawierać nowy system towarzyszy dla gry i 12-osobowy trial o nazwie Rockgrove. Wszystkie informacje na temat Gates of Oblivion można znaleźć na stronie tutaj.

W zeszłym roku udało Ci się powstrzymać machinacje złego lorda wampirów w The Dark Heart of Skyrim. Czy w Gates of Oblivion będziesz wystarczająco silny, aby powstrzymać daedrycznego księcia przed zniszczeniem Tamriel?

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare