Kinguin HP
 
 

The Elder Scrolls Online zmierza w kierunku Obliviona w 2021 r.

The Elder Scrolls Online zmierza w kierunku Obliviona w 2021 r.
11 gru 2020, 21:02

Wraz z wydaniem Markartha, ostatniego w tym rozdziału o tematyce Dark Heart of Skyrim, zastanawialiśmy się, co przyniesie nam The Elder Scrolls Online na nadchodzący rok. Zenimax został niedawno przejęty przez Microsoft i nie było jasne, jaki wpływ może to mieć na grę, ale w końcu ujawniono, co jest przygotowywane na rok 2021 w The Elder Scrolls Online z zwiastunem pokazanym na The Game Awards.

Wieloletni fani serii The Elder Scrolls będą zachwyceni, gdy dowiedzą się, że po wizycie w Skyrim, nadchodzące treści skupią się na temacie Wrót Oblivionu. Zwiastun nie ujawnia żadnych szczegółów, ale są w nim pewne wskazówki, a gracze już spekulują. Przynajmniej jedna rzecz wydaje się pewna, skrzyżujemy ścieżki z Daedrą. Niektórzy twierdzą, że ten, którego widzimy w filmie, to nikt inny, jak Mehrunes Dagon, Książę Chaosu Daedry. Jeśli okaże się to słuszne, możemy potencjalnie skrzyżować ścieżki z Mythic Dawn. Ciężko jest wyciągać wnioski przy tak małych wskazówkach, a trzeba pamiętać, że The Elder Scrolls Online toczy się około 1000 lat przed innymi grami z tej serii.

 

 

Dzięki temu filmikowi wiemy również, że wkrótce będziemy mieli więcej informacji na temat Wrót Oblivionu, podczas transmisji na żywo, która odbędzie się na kanale Bethesdy na Twitchu 21 stycznia 2021 roku, o godzinie 23:00. Wydarzenie to dostarczy więcej szczegółów na temat zawartości Wrót Oblivionu i nadchodzącego roku. Będzie też kilka niespodzianek podczas transmisji, a Ty będziesz mógł zbierać prezenty, łącząc swoje konto, w tym Viridescent Dragon Frog.

Nie możemy się doczekać, by dowiedzieć się więcej o Wrotach Oblivionu, ale będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać trochę dłużej, by zobaczyć co deweloperzy mają w zanadrzu dla The Elder Scrolls Online.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Are you ready to travel to the Wizarding World in Hogwarts Legacy? - 62
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare