The Elder Scrolls Online: Ujawniono zwiastun premierowy Gold Road

The Elder Scrolls Online: Ujawniono zwiastun premierowy Gold Road

Premiera The Elder Scrolls Online: Gold Road jest tuż za rogiem, a deweloper ZeniMax Online opublikował z tej okazji zupełnie nowy zwiastun premierowy. Nadchodzące rozszerzenie do niezwykle popularnej gry MMORPG osadzonej w świecie Tamriel wprowadzi do rozgrywki mnóstwo nowości i zmieni ją na zawsze.

Niekończąca się personalizacja i nie tylko

Oprócz umożliwienia graczom zanurzenia się w nowym rozdziale historii, który zabierze ich do nowych krain, Gold Road wprowadzi nowe funkcje, które zapewnią graczom bezprecedensowy zakres opcji dostosowywania, które rozszerzą się na ich umiejętności wraz z wydaniem rozszerzenia. Gracze będą mogli nie tylko zmieniać wygląd swoich umiejętności i efektów, ale także modyfikować je za pomocą Scribingu, aby dopasować je do preferowanego stylu rozgrywki, a nawet tworzyć nowe konfiguracje dla swojej ulubionej roli.

Jeśli chodzi o nowe strefy do odkrycia, The Elder Scrolls Online: Gold Road otworzy West Weald, gdzie gracze odkryją mnóstwo nowych zadań i unikalnych lokacji. Rozszerzenie zapewni również graczom dostęp do zupełnie nowej wersji próbnej dla 10 graczy i nie tylko. Wszystko to można zobaczyć na poniższym zwiastunie premierowym.

 

 

The Elder Scrolls Online oferuje rozległy świat do przygody, w którym jesteś głęboko zanurzony w historii Tamriel poprzez narrację i postępy w grze. Dzięki solidnym systemom rozgrywki, które były dopracowywane przez lata, a także dodatkowej zawartości i ekscytującym funkcjom, które pojawiają się wraz z każdym rozszerzeniem, gra stała się numerem jeden tych, którzy szukają głębokiego doświadczenia RPG osadzonego w świecie fantasy.

Wielu fanów serii The Elder Scrolls od firmy Bethesda znalazło w tej grze stały dom, który pozwala im ponownie odwiedzić Tamriel i odkrywać go poza granicami wyznaczonymi w przygodach dla jednego gracza. Gold Road to najnowszy rozdział w ewolucji gry, który zapowiada się bardzo ekscytująco.

Pamiętaj, że możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na The Elder Scrolls Online: Gold Road, jeśli chcesz zdobyć kopię rozszerzenia i rozpocząć nową podróż 18 czerwca 2024 roku.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare