You are here
We also support
 
 
 
 

Markarth jest nowym rozszerzeniem dla The Elder Scrolls Online

Markarth jest nowym rozszerzeniem dla The Elder Scrolls Online
21 wrz 2020, 17:39

The Dark Heart of Skyrim kończy się wkrótce w The Elder Scrolls Online, a deweloper Zenimax ogłosił właśnie nową ekspansję, która kończy tegoroczny sezon. Nowa ekspansja zaprowadzi nas do Markarth, wspaniałego miasta osadzonego w klifach gór, które możemy odkryć w The Elder Scrolls V: Skyrim, ale około 800 lat w przyszłości. Trochę się zmieniło i spotkasz tam zarówno nowe, jak i znajome postacie, gdy zaangażujesz się w nową misję powstrzymania tajnej konspiracji i zapobieżenia śmierci wielu ludzi.

Linia zadań prologu Markarth jest teraz dostępna na żywo dla każdego, kto posiada The Elder Scrolls Online. Nie musisz posiadać żadnego innego DLC, aby grać. Jedyne, co musisz zrobić, aby rozpocząć misję, to kupić “House Ravenwatch Contract” w Crown Store w grze, aby rozpocząć swoją przygodę w Markarth. W prologu znajdują się dwie misje, które pozwolą Ci zgłębić tajemnice House Ravenwatch, a jeśli je wykonasz, w nagrodę otrzymasz pamiątkę Reliquary of Dark Designs która pozwoli Ci tymczasowo przywołać iluzję Stone Husk.

 

 

Rozszerzenie Markarth wystartuje 2 listopada, ale wcześniej 23 września Zenimax rozpocznie wydarzenie Lost Treasures of Skyrim, które da Ci możliwość poszukiwania skarbów w całym świecie The Elder Scrolls Online a także odblokowania majestatycznego nowego domu w grze. Chociaż będzie to prawdopodobnie ostatni DLC, który zobaczymy w tym roku dla MMORPG, to jest całkiem prawdopodobne, że już wkrótce odkryjemy, jakie niespodzianki czekają na nas w następnym sezonie.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare