Instant Gaming EU
 
 

The Elder Scrolls Online przygotowuje się do Gold Road

The Elder Scrolls Online przygotowuje się do Gold Road

The Elder Scrolls Online to ekscytująca gra MMORPG osadzona w Tamriel, świecie fantasy stworzonym przez Bethesda Softworks. Po sukcesie gier takich jak Morrowind, Oblivion, a zwłaszcza Skyrim, seria zagłębiła się w nowy gatunek dzięki temu doświadczeniu, które dostarcza ekscytujących przygód niezliczonym graczom. Gra oferuje rozległy świat do eksploracji z niezliczonymi zadaniami do wykonania, wymagającymi wrogami do pokonania i mnóstwem aktywności do zaangażowania, w tym PVP. Jednak The Elder Scrolls Online jest teraz znacznie większe niż w momencie premiery.

Deweloper Zenimax Online Studio zdecydował się na formułę rozszerzeń, która działa jak w zegarku już od wielu lat, czyli wydawanie rocznych rozszerzeń skupionych wokół nowego rozdziału historii. Każdy z nich zawiera kilka DLC z dodatkową zawartością oraz główne rozszerzenie, które wprowadza nowe funkcje, nowe strefy do eksploracji i rdzeń nowej historii. Morrowind, Summerset, Elsweyr, Greymoor, Blackwood, High Isle i Necrom ukształtowały Tamriel i jego historię w ciągu ostatniej dekady, a teraz nowe rozszerzenie jeszcze bardziej powiększy i tak już ogromny świat.

Złoty Szlak

Stałe zagrożenie ze strony Draedry, której machinacje i motywacje są niezgłębione, ponownie służy jako pretekst do dostarczenia nowego rozdziału w historii Tamriel. W Gold Road nowy książę Draedry zagraża światu, a jego oddani zwolennicy spiskują, by pogrążyć Tamriel w chaosie. Po raz kolejny gracze znajdą się w centrum ekscytującej historii, która zabierze ich do nowych krain. W tym przypadku rozszerzenie pozwoli im odkryć West Weald, ojczyznę Imperium Colovian. Od bujnej dżungli Valenwood po bogactwo miasta Skingrad, rozszerzenie oferuje mnóstwo nowych terytoriów do odkrycia w miarę postępów w fabule, pomagając rozwikłać spisek Draedric i powstrzymując najazdy tych nieziemskich stworzeń.

 

 

Gold Road wnosi do The Elder Scrolls Online znacznie więcej pod względem nowej zawartości i mechaniki rozgrywki. Rozszerzenie dodaje Scribing, zupełnie nowy system gry, który pozwala zbierać i dostosowywać umiejętności, aby uczynić swoją postać wyjątkową. Już samo to zmienia rozgrywkę, ale dzięki Stylizacji Umiejętności będziesz mógł również zmienić wygląd swoich kluczowych zdolności. Jeśli jesteś częścią dużej grupy, nowa próba dla 10 graczy pozwoli ci zbadać starożytny skarbiec Daedryczny w poszukiwaniu artefaktu, podczas gdy przeciwstawisz się wymagającym spotkaniom i potężnym bossom w Lucent Citadel.

Tegoroczne rozszerzenie dla The Elder Scroll Online podąża za tym samym schematem, co jego poprzednicy, a zakończenie jego historii nastąpi nieco później. Zapewni ono jednak wystarczająco dużo nowości, aby wszyscy fani gry byli zajęci przez dłuższy czas. Premiera The Elder Scrolls Online: Gold Road zaplanowano na 3 czerwca na PC oraz 18 czerwca na konsolach PlayStation i Xbox. Jak zwykle najlepsze zniżki na zamówienie przedsprzedażowe The Elder Scrolls Online: Gold Road są już dostępne dzięki naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare