Instant Gaming EU
 
 

Franczyza The Elder Scrolls osiąga największą sprzedaż w tym roku na Steamie

Franczyza The Elder Scrolls osiąga największą sprzedaż w tym roku na Steamie

O ile nie żyłeś pod kamieniem przez ostatnie dwie dekady, powinieneś przynajmniej raz usłyszeć o tej serii. The Elder Scrolls to bardzo popularna i doceniona przez krytyków seria gier akcji z otwartym światem fantasy, stworzona głównie przez Bethesda Game Studios i wydana przez Bethesda Softworks. Miała ona ogromny wpływ na gatunek RPG, oferując graczom rozległe, wciągające światy wypełnione bogatą historią i nieskończonymi możliwościami przygody. Niezależnie od tego, czy eksplorujesz lodowe tundry Skyrim, czy wulkaniczne krajobrazy Morrowind, seria obiecuje wyjątkowe i wciągające wrażenia dla wszystkich typów graczy. Ale to już wiesz, prawda?

Odblokuj epickie przygody w bezkonkurencyjnych cenach!

Jeśli nie miałeś okazji, to nie martw się, teraz jest idealny czas, aby zanurzyć się w uniwersum Elder Scrolls! Eksploruj Tamriel ze zniżkami na The Elder Scrolls Online, Morrowind, Oblivion, Skyrim, Redguard i Battlespire w tej największej corocznej wyprzedaży serii. Od 23 do 30 maja zanurz się w epickich misjach i legendarnych światach!

 • Elder Scrolls Online (ESO): Wyrusz na wielką przygodę przez rozległy kontynent Tamriel. Wybierz swój sojusz, odkryj prawdziwie unikalny świat i odkryj sekrety Tamriel poprzez zawiłą, wciągającą historię opowiedzianą w grze podstawowej i rozszerzeniach ESO (rozdziałach). Wszystkie odpowiednie dla nowych i obecnych graczy, niezależnie od tego, czy chcesz grać samemu, czy z przyjaciółmi.
 • Morrowind: Wróć na wyspę Vvardenfell, gdzie spotkasz tajemnicze Mroczne Elfy, zbadasz wulkaniczne krajobrazy i odkryjesz starożytne przepowiednie. Morrowind to nostalgiczna podróż dla fanów serii, pełna niezapomnianych zadań i unikalnej wiedzy.
 • Oblivion: Wkrocz do królestwa Cyrodiil, krainy różnorodnych krajobrazów, tętniących życiem miast i ukrytych tajemnic. Jako bohater Kvatch udaremnisz Kryzys Oblivionu, zamkniesz tajemnicze Bramy Oblivionu i napotkasz Daedrycznych Książąt. Rozszerzenie Shivering Isles dodaje mocny akcent do przygody.
 • Skyrim: Fus Ro Dah! Wciel się w Dragonborna w lodowej prowincji Skyrim. Zmierz się ze smokami, dołącz do gildii, wykrzykuj potężne Thu'um i eksploruj nordyckie ruiny. Dzięki rozległemu otwartemu światu, promiennym misjom i niezapomnianym postaciom, Skyrim pozostaje ukochanym klasykiem.
 • Redguard: Wyrusz na wyspę Stros M'Kai jako Cyrus, bohater Czerwonej Gwardii. Rozwiązuj zagadki, walcz na miecze i odkrywaj sekrety zaginionego skarbu Tiber Septim. Redguard oferuje unikalne połączenie akcji, eksploracji i fabuły.
 • Battlespire: Wejdź do tajemniczego Battlespire, miejsca treningowego dla Imperialnych Magów Bitewnych. Poruszaj się po śmiercionośnych pułapkach, walcz z Daedrami i odkryj kosmiczny spisek. Dzięki wymagającej rozgrywce i tajemnej magii, Battlespire zaspokoi potrzeby tych, którzy szukają innych wrażeń w Elder Scrolls.

Pamiętaj, że te tytuły są dostępne do 80% taniej podczas wyprzedaży na Steam od 23 do 30 maja. Teraz możesz wyruszyć na zupełnie nową przygodę lub powrócić do swoich ulubionych historii i postaci - wybór należy do ciebie. I jak zwykle, zawsze możesz liczyć na nasze narzędzie do porównywania cen, aby uzyskać najlepszą wartość z następnej ulubionej gry.

 • Oficjalna strona : TES V Skyrim
 • Kategorie : Gry fabularne
 • Edytor : Bethesda Softworks
 • Deweloper : Bethesda Softworks
 • Tryby : Solo
 • Data wydania : 10 listopada 2011
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare