K4G BG 4 EN
 
 

The Elder Scrolls Online, wypróbuj ESO Plus za darmo

The Elder Scrolls Online, wypróbuj ESO Plus za darmo

The Elder Scrolls: Skyrim to bez wątpienia najpopularniejsza gra z serii, z ponad 30 milionami egzemplarzy sprzedanych na całym świecie, co czyni ją jedną z 20 najlepiej sprzedających się gier wszechczasów. Nic więc dziwnego, że tegoroczna przygoda The Black Heart of Skyrim i jej rozdział, Greymoor, wywołały tyle entuzjazmu wśród graczy The Elder Scrolls Online. Zwłaszcza, że ​​niedawno odbył się bezpłatny okres próbny, który pozwolił graczom poznać nowy rozdział dzięki prologowi Greymoor. Niestety będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ data premiery gry Greymoor, która pierwotnie była zaplanowana na 18 maja, została przesunięta na 2 czerwca.


Aby nieco ułatwić czekanie, od teraz do 27 kwietnia o 16:00. CEST wszyscy gracze The Elder Scrolls Online mogą korzystać z subskrypcji ESO Plus całkowicie bezpłatnie. Ta płatna subskrypcja w normalnych czasach daje członkom pewną liczbę korzyści w grze. Oprócz pakietów gier do pobrania, w tym Harrowstorm i jego lochów, które zostały wydane w marcu, ESO Plus zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania z osobnym bankiem na materiały rzemieślnicze, premię XP lub możliwość barwienia kostiumów. Jednak ta bezpłatna wersja próbna ESO Plus nie daje miesięcznej kwoty koron, którą otrzymałbyś, gdybyś za nią zapłacił.

Aby wziąć udział w trialu, wystarczy zalogować się do The Elder Scrolls Online, i przejść do sekcji ESO Plus w sklepie z koronami. Pamiętaj, że udział w tym bezpłatnym okresie próbnym nie wiąże Cię w żaden sposób i nie zostaniesz obciążony rachunkiem przed 27 kwietnia, więc możesz cieszyć się nim bez obaw.


I jak zwykle, jeśli nie masz jeszcze The Elder Scrolls Online lub chcesz uzyskać dodatkowe rozdziały, aby wzbogacić swoje wrażenia z gry, znajdziesz najlepsze ceny na naszym komparatorze.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare