Stonethorn jest nowym DLC dla The Elder Scrolls Online

Stonethorn jest nowym DLC dla The Elder Scrolls Online

Bethesda ogłosiła wczoraj zmiany, które Update 27 wprowadzi do ich gry MMORPG The Elder Scrolls Online. Nie tylko gra podstawowa skorzysta na poprawie wydajności, która pomoże zwiększyć stabilność gry poprzez zmniejszenie liczby awarii pamięci i czasu ładowania, ale także doda kilka nowych funkcji dostępnych dla wszystkich graczy. Dwie najważniejsze z nich to możliwość tworzenia ścieżek dla postaci, które gracze mogą umieszczać w swoich domach. Nowy system pozwoli graczom na tworzenie pewnych zachowań dla tych postaci, czyniąc je bardziej realnymi i sprawiając, że otoczenie domu stanie się bardziej realistyczne.

Drugą nowością zawartą w aktualizacji 27 dla The Elder Scrolls Online są wierzchowce grupowe. Bethesda ogłosiła je wczoraj na Twitterze, a także ujawniła kilka szczegółów na temat nadchodzącego DLC, Stonethorn.

"W Stonethorn DLC, Ty i Twój zespół możecie odkryć dwa nowe, ekscytujące lochy, które bazują na opowieściach z wcześniejszego DLC Harrowstorm i Greymoor Chapter. Zauważ, że podczas gdy te lochy są częścią większej, wielkiej narracji, możesz wskoczyć do nich i cieszyć się ich opowieściami bez konieczności ukończenia żadnej z poprzednich przygód Dark Heart of Skyrim. Tak naprawdę, jeśli chcesz, możesz zacząć swoją całoroczną podróż już teraz!"

"Te lochy to bardziej ekscytujące przygody dla Ciebie i Twojej grupy, pełne potwornych bestii i trudnych do wygrania bitew z bossami, niesamowitych nowych linii zadań do przeżycia oraz ogromny wybór dodatkowych osiągnięć, zestawów przedmiotów i kolekcji do zdobycia".

Update 27 będzie otwarty w przyszłym tygodniu na serwerze testowym The Elder Scrolls Online, aby gracze mogli go wypróbować, a Stonethorn DLC będzie dostępny po uruchomieniu aktualizacji. Podobnie jak rozszerzenie Greymoor, Stonethorn DLC rozszerzy przygodę The Dark Heart of Skyrim, która zakończy się jeszcze w tym roku wraz z wydaniem kolejnego DLC, Darkstorm.

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare