Kinguin advent rest
 
 

Prolog Greymoora w The Elder Scrolls Online można grać za darmo

Prolog Greymoora w The Elder Scrolls Online można grać za darmo

W miarę przechodzenia przez nowy sezon The Elder Scrolls Online, nowa zawartość jest udostępniana graczom, którzy chcą zagłębić się w Dark Heart of Skyrim. Niedawno widzieliśmy wydanie dodatku do gry Harrowstorm, który dodaje do gry dwie nowe lokalizacje i fabułę. Jedna z nich wysyła nas do Icereach, aby walczyć z klanem czarownic, który powoduje kłopoty w okolicy z ich magicznymi rytuałami. W drugim odwiedzamy Bangkorai, aby powstrzymać grupę nekromantów przed zakłócaniem wiecznego odpoczynku zmarłych w starożytnym miejscu pochówku. Ale teraz Bethesda wydała pierwszy rozdział prologu dla Greymoor, nadchodzącego dużego rozszerzenia The Elder Scrolls Online który ukaże się jeszcze w tym roku.

 

 

Prolog Greymoor jest teraz dostępny za darmo na wszystkich platformach. Jeśli chcesz przeżyć tę przygodę, musisz udać się do Crown Store w grze i skorzystać z bezpłatnego Startera questów, zatytułowanego „Prolog Quest: The Coven Conspiracy”. Następnie zostaniesz wysłany do Gildii Wojowników w stolicy swojej frakcji, aby porozmawiać z Lyrisem Titanbornem. Poprosi Cię o pomoc w zbadaniu pojawiającego się zagrożenia, które pojawiło się na najbardziej wysuniętych na północ terytoriach świata. Udasz się do Skyrim w głąb Blackreach i odkryjesz, że złowrogie plany  Icereach Cover wykraczają daleko poza to, co każdy mógł sobie wyobrazić.

Gdy wykonasz misje w prologu, otrzymasz unikalne nagrody, w tym pamiątkę Chains of the Ice Witch memento i styl Windhelm Scale Tunic, aby dostosować swoje postacie.

Możesz tego wszystkiego doświadczyć za darmo, biorąc udział w darmowym wydarzeniu, które rozpoczyna się w The Elder Scrolls Online 1 kwietnia o 16.00 CEST. Możesz uzyskać dostęp do podstawowej wersji gry i sprawdzić Prolog Greymoor Chapter za darmo na wszystkich platformach do 13 kwietnia.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare