You are here
We also support
 
 
 
 

Prolog Greymoora w The Elder Scrolls Online można grać za darmo

Prolog Greymoora w The Elder Scrolls Online można grać za darmo
3 kwi 2020, 21:36

W miarę przechodzenia przez nowy sezon The Elder Scrolls Online, nowa zawartość jest udostępniana graczom, którzy chcą zagłębić się w Dark Heart of Skyrim. Niedawno widzieliśmy wydanie dodatku do gry Harrowstorm, który dodaje do gry dwie nowe lokalizacje i fabułę. Jedna z nich wysyła nas do Icereach, aby walczyć z klanem czarownic, który powoduje kłopoty w okolicy z ich magicznymi rytuałami. W drugim odwiedzamy Bangkorai, aby powstrzymać grupę nekromantów przed zakłócaniem wiecznego odpoczynku zmarłych w starożytnym miejscu pochówku. Ale teraz Bethesda wydała pierwszy rozdział prologu dla Greymoor, nadchodzącego dużego rozszerzenia The Elder Scrolls Online który ukaże się jeszcze w tym roku.

 

 

Prolog Greymoor jest teraz dostępny za darmo na wszystkich platformach. Jeśli chcesz przeżyć tę przygodę, musisz udać się do Crown Store w grze i skorzystać z bezpłatnego Startera questów, zatytułowanego „Prolog Quest: The Coven Conspiracy”. Następnie zostaniesz wysłany do Gildii Wojowników w stolicy swojej frakcji, aby porozmawiać z Lyrisem Titanbornem. Poprosi Cię o pomoc w zbadaniu pojawiającego się zagrożenia, które pojawiło się na najbardziej wysuniętych na północ terytoriach świata. Udasz się do Skyrim w głąb Blackreach i odkryjesz, że złowrogie plany  Icereach Cover wykraczają daleko poza to, co każdy mógł sobie wyobrazić.

Gdy wykonasz misje w prologu, otrzymasz unikalne nagrody, w tym pamiątkę Chains of the Ice Witch memento i styl Windhelm Scale Tunic, aby dostosować swoje postacie.

 

 

Skyrim może być trochę ponury

 

Możesz tego wszystkiego doświadczyć za darmo, biorąc udział w darmowym wydarzeniu, które rozpoczyna się w The Elder Scrolls Online 1 kwietnia o 16.00 CEST. Możesz uzyskać dostęp do podstawowej wersji gry i sprawdzić Prolog Greymoor Chapter za darmo na wszystkich platformach do 13 kwietnia.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare