K4G BG 4 EN
 
 

Tekken 8 prezentuje nową postać Azucenę i powrót Raven

Tekken 8 prezentuje nową postać Azucenę i powrót Raven

Bandai Namco kontynuuje promocję nadchodzącej odsłony swojej uznanej serii bijatyk przed premierą Tekken 8 na początku 2024 roku. Tym razem firma opublikowała dwa zwiastuny rozgrywki: jeden przedstawiający nowicjuszkę Azucenę, a drugi agenta ninja Ravena.

Azucena, znana jako "Królowa Kawy", jest zawodniczką MMA z Peru. Jest najnowszą spadkobierczynią rodu Ortizów, rodziny zarządzającej peruwiańską plantacją kawy. Zdecydowała się wziąć udział w turnieju King of Iron Fist, aby promować farmę Ortiz. Azucena wykorzystuje ruchy inspirowane MMA, włączając w to kilka unikalnych technik, takich jak Liberador. W tej pozycji unika ataków przeciwników instynktownie, zamiast je blokować.

 

 

Po swoim zniknięciu po wydarzeniach z Tekken 6, Raven przeszedł rygorystyczny trening i powraca jeszcze potężniejszy w Tekkenie 8. Jego styl łączy ninjutsu i potężne uderzenia, a jego charakterystyczna postawa "Soul Field" zapewnia graczom wszechstronny arsenał. Używając klonów i teleportacji, Raven opanowuje rytm pola bitwy. Dzięki swojemu eleganckiemu i stylowemu wyglądowi Raven jest jeszcze lepszym ninją niż kiedykolwiek.

 

 

Powrót Ravena jest intrygujący, ale nie powinien być zaskoczeniem dla wielu graczy. Wyciekła częściowa lista wojowników Tekken 8, w tym Raven, wraz z postaciami takimi jak Alisa, Yoshimitsu, Shaheen, Zafina i Steve. Wśród potwierdzonych wojowników widzieliśmy już zwiastuny rozgrywki dla Kazuyi, Jina, Law, Kinga, Larsa i wielu innych ulubionych postaci fanów.

Saga Mishimy i Kazamy zostaje wznowiona

Pięść spotyka los w nowej, dramatycznej fabule Tekken 8. Gra kontynuuje tragiczną sagę rodów Mishima i Kazama, a ich intensywne pojedynki ojca i syna kształtują świat. Najnowszy rozdział rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończył się Tekken 7, a świat jest głęboko uwikłany w niszczycielską wojnę między Kazuyą Mishimą i Jinem Kazamą. Po tym, jak Kazuya wydaje się ponosić porażkę, Jin konfrontuje się z własnym przeznaczeniem. Jego matka, Jun Kazama, powraca do serii Tekken po nieobecności, aby spróbować zmienić bieg tej długotrwałej waśni.

Tekken 8 zostanie wydany na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC, wykorzystując możliwości tej generacji sprzętu, aby zaoferować oszałamiające wrażenia wizualne wraz z charakterystyczną agresywną i spektakularną akcją walki. Sprawdź naszą porównywarkę najtańszych kluczy do Tekken 8 i ustal raz na zawsze, kto będzie królem turnieju Iron First.

191.42zł
Tekken 8
Tekken 8
Wejdź do akcji z Pacific Drive, gdzie szybkie wyścigi i ekscytujące wyzwania czekają na ciebie za każdym zakrętem. Jesteś gotów przetestować swoje umiejętności na wybrzeżnych drogach? Przygoda zaczyna się tutaj.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare