Skład Tekken 8 częściowo wyciekł

Skład Tekken 8 częściowo wyciekł

W ciągu ostatnich kilku miesięcy byliśmy świadkami ujawnienia wielu wojowników, których będzie można wybrać do walki w Tekken 8. Klasyczne postacie z kultowej serii bijatyk, takie jak Kazuya Mishima, Marshall Law i King, zaskoczyły nas nowymi strojami i ruchami sztuk walki, ale nadchodząca gra Bandai Namco ma również miejsce na kilka niespodzianek. Ogromna popularność Tekkena jako serii bijatyk sprawia, że jej fani chcą dowiedzieć się więcej o nadchodzącej odsłonie, a wszelkie metody są dobre, jeśli chodzi o osiągnięcie takiego celu. W tym przypadku test sieciowy Tekken 8 przyniósł nieoczekiwaną okazję do ujawnienia większej ilości informacji na temat gry.

Coraz więcej wojowników

Wykorzystując pliki z gry, które były dostępne podczas testu sieciowego, kilku eksploratorów danych użyło swojej magii do analizy plików i wydobycia cennych informacji. W tym przypadku rezultatem takiej metody jest częściowy wyciek pełnej listy postaci w grze. Lista obejmuje wszystkich ujawnionych do tej pory wojowników, ale także Alisa, Yoshimitsu, Shaheen, Raven, Zafine i Steve'a. Jest mało prawdopodobne, aby te i wcześniej ujawnione imiona były jedynymi na pełnej liście. Ogólnie rzecz biorąc, ogólna opinia po wycieku jest taka, że nowa odsłona będzie zawierała więcej postaci niż Tekken 7 w momencie premiery. Oczywiście Bandai Namco z pewnością doda o wiele więcej, gdy Tekken 8 będzie już dostępny, tak jak to miało miejsce w przypadku jego poprzednika.

 

 

Poza powyższym przeciek daje nam możliwy powrót ulubieńca fanów w Tekkenie 8. Mowa o Yoshimitsu, ninja z Klanu Manji, który może stawić czoła każdemu zagrożeniu za pomocą swojego przeklętego ostrza i technik ninjutsu jako broni.

Jesteśmy pewni, że deweloper potwierdzi więcej postaci z Tekken 8 przed premierą gry, która wciąż nie ma daty premiery. W międzyczasie możesz obejrzeć filmy ujawniające inne postacie w naszej sekcji newsów. Pamiętaj, że najlepsze ceny na zakup klucza cyfrowego Tekken 8 będą dostępne w naszej porównywarce w odpowiednim czasie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

198.32zł
Tekken 8
Tekken 8
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare