Pojawił się zwiastun fabularny Armored Core VI

Pojawił się zwiastun fabularny Armored Core VI

Kiedy myśli się o serii Armored Core, fabuła nie jest pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy, i to jest coś, co dzieje się ze wszystkimi niezwykle popularnymi franczyzami stworzonymi przez FromSoftware. Akcja jest zawsze na pierwszym miejscu w grach takich jak Armored Core VI: Fires of Rubicon, a powód tego jest bardzo prosty: gra oferuje niesamowicie wciągającą walkę mecha, która pompuje adrenalinę. W rzeczywistości trudno jest cokolwiek powiedzieć o fabule gry z informacjami wyciągniętymi ze zwiastuna fabularnego, który został opublikowany wczoraj.

Pretekst do pokazania gry

Armored Core VI: Fires of Rubicon story trailer zdradza bardzo niewiele (a może nawet zbyt wiele) na temat fabuły w grze. Grupa mechów z numerami jako imionami w walce z gigantycznym robotem-czołgiem, jak są eliminowani jeden po drugim, aż jeden ocalały wychodzi zwycięsko: 621. Wydarzenia w grze mogą mieć miejsce po tym, co pokazano na filmie, z 621 jako protagonistą, a może nie, trudno powiedzieć, wychodząc od twórców Dark Souls. Ale jedno jest pewne: sceny filmowe w filmie są spektakularne i podkreślają wiele aspektów rozgrywki, które mogliśmy odkryć w oryginalnym filmie prezentującym Armored Cores VI: Fires of Rubicon.

Nasze mechy wydają się mieć niski pancerz, tarcze energetyczne do odwracania ognia wroga, kilka rodzajów broni do wyboru, w tym ogromne miniguny i wiele wyrzutni rakiet, a także niesamowicie wysoką zwrotność, aby poruszać się po polu bitwy, unikając pocisków wroga. To wystarczy, by Armored Core VI: Fires of Rubicon warto się przyjrzeć, ale jeśli odłożymy na bok wszystkie te szczegóły i skupimy się na filmie, jest pewne, że ci, którzy dadzą grze szansę, wyruszą w niesamowite doświadczenie.

Wraz z premierą gry zaplanowaną na 25 sierpnia, zalecamy skorzystanie z naszej porównywarki, jeśli chcesz zdobyć Armored Core VI: Fires of Rubicon CD Klucz w najlepszej cenie przed premierą i odkryć historię 621, gdy tylko gra będzie dostępna.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare