Pierwszy zwiastun rozgrywki Armored Core VI Fires of Rubicon jest gorączkowy

Pierwszy zwiastun rozgrywki Armored Core VI Fires of Rubicon jest gorączkowy

FromSoftware i Bandai Namco udostępniły zwiastun rozgrywki dla swojej nadchodzącej gry akcji mecha wraz z ostateczną datą premiery. Armored Core VI Fires of Rubicon to gra pełna akcji, w tym szybkich bitew, dogłębnej personalizacji i emocjonujących walk z bossami. Seria miała przerwę od czasu Armored Core: Verdict Day, wydanej w 2013 roku na konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Sprawdź w poniższym zwiastunie, czego możesz się spodziewać po Armored Core VI Fires of Rubicon:

Ten wpis opowiada o tajemniczej nowej substancji o nazwie "Koral", odkrytej na odległej planecie Rubicon 3. Oczekiwano, że jako źródło energii, substancja ta znacznie zwiększy możliwości technologiczne i komunikacyjne ludzkości. Zamiast tego spowodowała katastrofę, która pochłonęła planetę i otaczające ją gwiazdy w płomieniach i burzach, tworząc Płonący Układ Gwiezdny. Prawie pół wieku później Coral powróciła na Rubicon 3, planetę skażoną i odciętą od świata w wyniku katastrofy. Pozaziemskie korporacje i grupy oporu walczą o kontrolę nad substancją. Gracz infiltruje Rubicon jako niezależny najemnik i bierze udział w walce o substancję z korporacjami i innymi frakcjami.

Reżyser gry Masaru Yamamura podzielił się kilkoma spostrzeżeniami na temat ustawień Armored Core VI:

"To skomplikowany i wielowarstwowy świat, pełen megastruktur i ogromnych podziemnych obiektów zbudowanych przez jego byłych mieszkańców. Struktury te pokrywają powierzchnię planety dotkniętą ekstremalnym zimnem i skażeniem w następstwie wielkiej katastrofy, a gracz będzie eksplorował te różne środowiska w miarę postępów".

Dzięki wysoce mobilnym i konfigurowalnym mechom, Armored Core VI Fires of Rubicon pozwoli graczom wziąć udział w szybkich bitwach, w których będą mogli wykorzystać ofensywne i defensywne manewry zarówno na lądzie, jak i w powietrzu, aby pokonać wrogów. Aby stać się najbardziej skutecznym i dochodowym najemnikiem na Rubicon 3, gracze muszą opanować szybko zmieniające się odległości walki, wykorzystując otoczenie jako osłonę i wielokierunkowe bitwy, aby pokonać trudnych wrogów i sytuacje.

Armored Core VI Fires of Rubicon gameplay trailer big boss

Mechanika zwana Assault Boost pozwala graczom na błyskawiczne przełączanie się między walką z broni dalekiego zasięgu a walką wręcz na bliskim dystansie, co bezpośrednio wpływa na zupełnie nowy dodatek do serii - stagger. Gdy opancerzony rdzeń zostanie wielokrotnie trafiony, może to przeciążyć jego system i ogłuszyć go. Broń, dystans i inne strategiczne wyposażenie mogą pomóc w szybszym ogłuszaniu wrogów. Miejmy nadzieję, że stagger będzie skuteczny przeciwko kolosalnym bossom, którzy mają powrócić w tej części.

Podobnie jak w przypadku Elden Ring, FromSoftware wyda Armored Core VI Fires of Rubicon na wszystkie platformy. Gra pojawi się 25 sierpnia na PC, Xbox One, Xbox Series S/X, PlayStation 4 i PlayStation 5. Możesz zabezpieczyć swoją kopię w naszej porównywarce, która oferuje najtańsze klucze CD Armored Core VI Fires of Rubicon i ujeżdżać najmodniejszego i najpotężniejszego mecha w historii.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare