Instant Gaming EU
 
 

Konkurencyjne rankingowe PvP pojawia się w Armored Core VI

Konkurencyjne rankingowe PvP pojawia się w Armored Core VI

Jeśli szukaliście dobrej wymówki, by wypróbować Armored Core VI: Fires of Rubicon, FromSoftware właśnie wyciągnęło jedną z nich z kapelusza. Studio ogłosiło, że w najnowszej aktualizacji dodało do gry konkurencyjne mecze rankingowe. Dodanie takiej funkcji zwiększa PvP w grze do niespotykanych dotąd poziomów, a także daje fanom kolejny powód, aby kontynuować grę w najnowszą grę akcji od twórców Elden Ring.

Czas na PvP!

Armored Core VI: Fires of Rubicon to ekscytująca gra akcji, w której wcielasz się w rolę najemnika i pilota mecha na planecie, gdzie potężne firmy walczą o kontrolę nad cennymi zasobami. Strzelanina z perspektywy trzeciej osoby, dynamiczne bitwy, szalona rozgrywka i mnóstwo opcji dostosowywania swojego mecha do każdej sytuacji to najważniejsze cechy gry, która urzekła fanów serii Dark Souls, mimo że wydają się one nie mieć ze sobą absolutnie nic wspólnego.

Gra zapewnia wyjątkowe wrażenia i pozwala zanurzyć się w ekscytującej kampanii, ale dodanie nowych funkcji PvP w najnowszej aktualizacji przenosi rozgrywkę na inny poziom. Dzięki rankingowemu matchmakingowi online i tabelom wyników, Armored Core VI: Fires of Rubicon pozwala przetestować swoje umiejętności przeciwko innym graczom dla dodatkowej zabawy. Aktualizacja zawiera również nowe części do personalizacji Armored Core i nowe mapy stworzone specjalnie do bitew wieloosobowych.

 

 

Wszystkie szczegóły dotyczące aktualizacji i nowych funkcji PvP można znaleźć w oficjalnych informacjach o aktualizacji do wersji 1.05 Armored Core VI: Fires of Rubicon. Jeśli chcesz walczyć z innymi graczami w ekscytujących bitwach 1 na 1 i 3 na 3, pilotując gigantycznego robota, odwiedź naszą porównywarkę, aby uzyskać tani Armored Core VI: Fires of Rubicon na PlayStation 5, Xbox Series X/S lub PC.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare