Instant Gaming EU
 
 

Armored Core VI to nie koniec serii

Armored Core VI to nie koniec serii

Nikt nie ma wątpliwości, że FromSoftware potrafi tworzyć niesamowite gry. Seria Dark Souls i Bloodborne doprowadziły studio do wydania Elden Ring, które można uznać za jedną z najlepszych gier wszechczasów. W rzeczywistości japońskie studio jest obecnie zanurzone w wydaniu swojego pierwszego rozszerzenia, Shadow of the Erdtree, które wprowadzi nową zawartość, w tym wymagających bossów, do już epickiej przygody. Jednak szermierka fantasy nie jest jedynym tematem, w którym FromSoftware przoduje. Studio pokazało to w Armored Core VI: Fires of Rubicon, imponującej strzelance akcji, która pozwala kontrolować potężnego i konfigurowalnego mecha w wymagających misjach.

Armored Core VI: Fires of Rubicon to najnowsza odsłona serii sci-fi akcji, która była już dość popularna w Japonii w momencie premiery gry. Po bardzo dobrym przyjęciu, gra jest teraz wielkim hitem na całym świecie dzięki unikalnej oprawie i dynamicznej rozgrywce, którą zapewnia. Na szczęście wygląda na to, że FromSoftware nie planuje w najbliższym czasie zakończyć serii.

Armored Core VII może pojawić się w przyszłości

W niedawnym wywiadzie prezes FromSoftware, Hidetaka Miyazaki, ujawnił, że seria Armored Core jest nadal dość ważna dla studia, które zamierza kontynuować jej eksplorację w nowych grach w przyszłości. Ponadto Miyazaki chce zmienić Armored Core w jeszcze lepsze doświadczenie.

"Mamy silną wolę, aby kontynuować to w przyszłości. Wierzę, że Armored Core 6 było sukcesem. Wciąż jest miejsce na ulepszenia, więc nie mam zamiaru na tym poprzestać".

Wygląda na to, że Armored Core VI: Fires of Rubicon to kolejny rozdział w długowiecznej serii, która ma przed sobą świetlaną przyszłość. W końcu wszystko, czego dotknie się FromSoftware, wydaje się zamieniać w złoto i nie jest to przypadek, ponieważ studio udowadnia swoją wartość wyjątkową jakością każdej wydanej gry.

 

 

Dopóki nie będziemy mieli więcej wiadomości na temat ewentualnego Armored Core VII, powinieneś odwiedzić naszą porównywarkę, aby kupić Armored Core VI: Fires of Rubicon w najlepszej cenie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Gra zapewnia niesamowitą i wciągającą rozgrywkę z wysokim poziomem trudności, który jest idealny dla tych, którzy szukają wymagającej strzelanki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare