Oto wymagania systemowe gry Armored Core VI na PC

Oto wymagania systemowe gry Armored Core VI na PC

Ci, którzy znali FromSofrtware tylko z pracy nad Dark Souls, byli wdzięcznie zaskoczeni, gdy odkryli, że studio ma również długą historię tworzenia ekscytujących gier akcji mecha. Zapowiedź Armored Core VI: Fires of Rubicon otworzyła przed wieloma graczami nowe uniwersum ze względu na gwałtowny wzrost popularności studia deweloperskiego. Ujawnienie gry nieco później posłużyło jako potwierdzenie wiedzy studia, ponieważ pokazało, że nadchodząca gra mecha może być równie ekscytująca i wyjątkowa jak Elden Ring. Oczywiście Armored Core VI: Fires of Rubicon nie jest futurystyczną wersją Elden Ring z gigantycznymi robotami, ale walka w grze jest równie ekscytująca jak dynamiczna, jeśli nie bardziej.

W związku z premierą gry, która odbędzie się za zaledwie trzy tygodnie, należy podzielić się pewnymi informacjami ze społecznością, zwłaszcza z graczami PC, ponieważ muszą oni wiedzieć, jaki rodzaj platformy będzie wymagany do grania w tę grę. FromSoftware ujawniło wymagania systemowe Armored Core VI: Fires of Rubicon na PC i są one mniej wymagające, niż mogłoby się wydawać po obejrzeniu najnowszego gameplayu.

Wymagania systemowe Armored Core VI na PC

Minimalne:

  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
  • PROCESOR: Intel Core I5 8600K lub AMD Ryzen 3 3300X
  • PAMIĘĆ RAM: 12 GB
  • GPU: Nvidia GTX 960, AMD Radeon RX 480 lub Intel Arc A380
  • Pamięć masowa: 65 GB

Ogólnie rzecz biorąc, wymagania są łatwe w zarządzaniu, ale nie zapewnią najlepszej wydajności. Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aż deweloper ujawni zalecane wymagania, ale masz już ogólne pojęcie o minimalnym sprzęcie potrzebnym do uruchomienia Armored Core VI: Fires of Rubicon na swoim komputerze.

Premiera gry została zaplanowana na 24 sierpnia na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jak zwykle, najlepsze oferty na zakup Armored Core VI : Fires of Rubicon CD Klucz i rozpoczęcie gry w dniu premiery są już dostępne w naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare