Armored Core VI: Fires of Rubicon ujawnione

Armored Core VI: Fires of Rubicon ujawnione

Hidetaka Miyazaki, twórca serii Souls, robi to ponownie. Prezes FromSoftware zdobył tytuł Gry Roku w 2019 roku za Sekiro: Shadows Die Twice, a teraz, ponownie w 2022 roku za Elden Ring. To wyczyn dla niewielu w branży, ale z pewnością zasłużony dla Miyazakiego z jego przełomowymi grami, które wstrząsnęły branżą.

Ale zanim został twórcą Soulsborne i najbardziej krytykowanym nazwiskiem w FromSoftware, Miyazaki dołączył do firmy jako projektant innej serii, z której jedna była również obecna na TGA 2022: Armored Core. Światowa premiera Bandai Namco i FromSoftware ogłosiła powrót serii mecha z Armored Core VI: Fires of Rubicon.

Bandai Namco udostępniło również oficjalny opis nowej gry z serii:

Dynamiczna, szybka akcja mecha.

Opierając się na wiedzy zdobytej podczas wspólnego tworzenia ostatnich tytułów, Bandai Namco Entertainment i FromSoftware starają się dostarczyć nową grę akcji. Łącząc wieloletnie doświadczenie FromSoftware w grach mechowych i ich charakterystyczną, solidną rozgrywkę, Armored Core VI: Fires of Rubicon będzie nową grą akcji.

W Armored Core VI: Fires of Rubicon, gracze będą składać i pilotować własnego mecha z możliwością manewrowania w 3D, aby swobodnie poruszać się w trójwymiarowych misjach o szybkim tempie. Podejmuj trudne wyzwania i obezwładniaj wrogów dynamicznymi ruchami, które w pełni wykorzystują walkę dystansową i wręcz. Gracze mogą cieszyć się różnorodnymi akcjami, które można naprawdę zrealizować tylko za pomocą mechów.

Fabuła gry obejmuje tajemniczą substancję znalezioną na odległej planecie Rubicon 3, która rzekomo była źródłem energii zdolnym do ekspresowego rozwoju ludzkiej technologii. Jednak substancja ta okazała się bardziej niebezpieczna niż przypuszczano i spowodowała katastrofę, eksplodując planetę i jej otoczenie, tworząc Płonący Układ Gwiezdny. Pół wieku później gracz zostaje wplątany w wyścig o ponowne zdobycie tej substancji w Rubicon 3.

Seria miała przerwę od czasu premiery Armored Core V w 2012 roku na PS3 i Xbox 360. Kontynuacja pojawi się w 2023 roku na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC. W miarę zbliżania się premiery, możesz być na bieżąco z naszą porównywarką, aby sprawdzić najlepsze oferty na Armored Core VI: Fires of Rubicon.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare