Armored Core VI błyszczy imponującą grafiką

Armored Core VI błyszczy imponującą grafiką

Fani popularnej serii mechów od twórców Dark Souls i Bloodborne mieli okazję rzucić okiem na gameplay Armored Core VI: Fires of Rubicon kilka miesięcy temu. Choć wideo było całkiem fajne i pokazywało wiele cech nadchodzącej odsłony serii trzecioosobowych gier akcji, jakość materiału pokazanego wówczas przez Bandai Namco nie była najlepsza.

Teraz mamy znacznie lepszą okazję do obejrzenia imponujących mechów z gry w akcji dzięki nowej wersji Armored Core VI: Fires of Rubicon, tym razem udostępnionej w wysokiej rozdzielczości. Wszystko wygląda znacznie lepiej w 4K przy 60 FPS, co możecie zobaczyć na poniższym filmie.

 


Walka mechów w najlepszym wydaniu

Armored Core VI: Fires of Rubicon przyjmuje znacząco odmienne podejście do walki mechów niż inne gry z tego gatunku. Skupiając się na akcji i dostosowywaniu mecha, gra ma na celu dostarczenie wyjątkowych wrażeń, które sprawią, że będziesz przyklejony do ekranu, jednocześnie dobrze się bawiąc. Mechanika dostosowywania, która pozwala załadować różne bronie na każdy punkt kontrolny, aby dostosować się do każdej misji, przypomina gry takie jak Mechwarrior 5, ale walka z perspektywy trzeciej osoby i wizualny aspekt gry są na zupełnie innym poziomie. Jest to bardziej gra akcji, w której można unikać ataków wroga, zamiast polegać na nieporęcznym pancerzu lub tarczach. Jest zdecydowanie bardziej interaktywna i dynamiczna niż wiele innych gier z tego gatunku.

Ciekawie będzie zobaczyć pełne wideo szczegółowo opisujące zawiłości rozgrywki, które FromSoftware wprowadzi do Armored Core VI: Fires of Rubicon. Miejmy nadzieję, że otrzymamy więcej materiałów wideo przed premierą gry 25 sierpnia na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Tymczasem możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby uzyskać tani klucz do Armored Core VI: Fires of Rubicon i przygotować się do gry już pierwszego dnia.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare