K4G BG 4 EN
 
 

Oto zwiastun premierowy Armored Core VI: Fires of Rubicon

Oto zwiastun premierowy Armored Core VI: Fires of Rubicon

Deweloper FromSoftware włożył wiele wysiłku w stworzenie doświadczenia, które znacznie różni się od jego ostatniego dzieła. W teorii Armored Core VI: Fires of Rubicon nie powinno mieć nic wspólnego z Elden Ring, ale ci, którzy mają doświadczenie z najnowszą grą, prawdopodobnie zdadzą sobie sprawę, że system walki w obu grach ma pewne podobieństwa. Oba tytuły oferują ekscytującą walkę pełną akcji i wymagają ciągłego bycia skupionym, aby uniknąć ataków wroga. Niezależnie od tego, czy jesteś wojownikiem odzianym w ciężką zbroję, czy pilotem potężnego mecha dysponującego imponującą siłą ognia, masz prawo do jednego z najlepszych doświadczeń w gatunku. Właśnie to FromSoftware robi najlepiej i dlatego tak wielu graczy z niecierpliwością czeka na premierę Armored Core VI: Fires of Rubicon.

Rubicon 3 czeka na Ciebie

Walka o kontrolę nad cennymi zasobami jako najemny pilot opancerzonego pojazdu nie jest dla osób o słabym sercu, ponieważ wymaga wyjątkowego refleksu, świadomości taktycznej i szybkiego czasu reakcji. O tym, jak trudno będzie przetrwać w tak epickiej przygodzie, można przekonać się, oglądając zwiastun premierowy Armored Core VI: Fires of Rubicon.

Film pokazuje bardzo atrakcyjne połączenie filmików z fabuły i materiału z rozgrywki, które nie pozostawi obojętnym żadnego fana gier FromSoftware i pokazuje, że studio nie ma rywala, jeśli chodzi o tworzenie intensywnych wrażeń z walki, niezależnie od scenariusza.

 

 

Armored Core VI: Fires of Rubicon ukaże się w najbliższy piątek na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Sprawdź wymagania systemowe gry na PC i skorzystaj z naszej porównywarki, aby uzyskać klucz klucz Armored Core VI: Fires of Rubicon w najlepszej cenie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare