Armored Core VI chroni się przed piratami

Armored Core VI chroni się przed piratami

Decyzja, w którą grę zagrać tego lata, stanie się jeszcze trudniejsza wraz z nadchodzącą premierą Armored Core VI: Fires of Rubicon. Po sukcesie Remnant 2 i Baldur's Gate 3, gra akcji typu mecha stworzona przez FromSoftware wygląda wystarczająco obiecująco, aby konkurować z innymi hitami wydanymi w tym roku o miejsce w bibliotece gier wideo. Niedawno mieliśmy okazję obejrzeć rozszerzony film z rozgrywki, który rzuca nieco światła na mechanikę gry i wygląda ona zdecydowanie imponująco.

 

Podwójna ochrona

Eksploracja powierzchni Rubicon 3 podczas wykonywania różnych zadań nie będzie łatwym zadaniem, ale wiele konfiguracji broni twojego opancerzonego rdzenia pozwoli ci dostosować się do każdej możliwej sytuacji. Deweloper FromSoftware najwyraźniej zdecydował się zrobić to samo przy wydaniu gry i ustanowił dobrą barierę przed piratami. Armored Core VI: Fires of Rubicon będzie zawierać nie jeden, ale dwa DRM-y zapobiegające oszustwom. Nie martwcie się, żaden z nich nie jest Denuvo. Zamiast kontrowersyjnego oprogramowania anty-cheat, twórcy Bloodborne zdecydowali się na Arxan i Easy Anti-Cheat, aby chronić grę i jej użytkowników.

Nie musisz martwić się o wpływ dwóch różnych DRM na wydajność komputera podczas grania w Armored Core VI: Fires of Rubicon, o ile spełniasz wymagania systemowe gry na PC. Oczywiście osoby grające na konsolach PlayStation i Xbox nie muszą nawet rozważać modernizacji swojego sprzętu, aby zagrać w tę grę.

Jeśli chcesz zanurzyć się w futurystycznym świecie, w którym korporacje walczą o kontrolę nad bezcennym zasobem z pomocą potężnych gigantycznych robotów, skorzystaj z naszej porównywarki, aby zdobyć Armored Core VI: Fires of Rubicon przed premierą, która odbędzie się 24 sierpnia.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare