Eneba COM
 
 

Armored Core VI właśnie stało się łatwiejsze

Armored Core VI właśnie stało się łatwiejsze

FromSoftware nie jest znane z tworzenia łatwych gier i Armored Core VI wpisuje się w ten schemat. Wysoki poziom trudności gry, która wymaga od graczy bycia w gotowości przez cały czas, aby unikać nadlatujących pocisków i manewrować przez wielowarstwowe scenariusze z maksymalną prędkością podczas pilotowania swoich machin, nie jest dla każdego. Armored Core VI: Fires of Rubicon może wydawać się przytłaczające dla niektórych graczy, zwłaszcza tych nieprzyzwyczajonych do tego typu gier. Na szczęście FromSoftware wydaje się nieco ułatwiać rozgrywkę dzięki pierwszej dużej łatce do gry.

Istotne zmiany

Patch 1.02 wprowadza szereg poprawek błędów i zmian balansu do Armored Core VI: Fires of Rubicon. Ogólne wrażenia z gry są nadal świetne po tych zmianach, ponieważ gra nie zawierała żadnych poważnych błędów, ale wprowadzono pewne zmiany w czasie przeładowania broni i obrażeniach, które mogą zmienić równowagę niektórych walk na korzyść graczy. Po zmianach możesz chcieć zrewidować swoje ulubione bronie w grze, ponieważ jest teraz więcej opcji, które cię zadowolą ze względu na ich zwiększoną siłę ognia.

 

 

Ponadto, trzech najtrudniejszych bossów w grze otrzymało poprawki do niektórych swoich ataków. Choć niekoniecznie oznacza to, że stali się oni łatwiejsi, walka z Balteusem, Sea Spiderem i CEL240 będzie nieco inna. Doświadczenie może się różnić w zależności od gracza. Jeśli zapamiętałeś ich stare schematy ataku, powinieneś przygotować się na kilka niespodzianek.

Armored Core VI: Fires of Rubicon to jedna z największych niespodzianek 2023 roku, która przekonała do siebie graczy, mimo że seria mechów stworzona przez japońskie studio nie jest tak popularna na Zachodzie jak Dark Souls czy Elden Ring. Dynamiczna rozgrywka, niesamowita grafika i ekscytująca walka sprawiają, że warto ją mieć w swojej bibliotece. Zapraszamy do sprawdzenia najtańszych ofert na klucze Armored Core VI: Fires of Rubicon z naszą porównywarką, jeśli nie chcesz przegapić takiego doświadczenia.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare