Nowy egzotyczny pancerz to najbardziej oczekiwana funkcja w Destiny 2: Ostateczny Kształt

Nowy egzotyczny pancerz to najbardziej oczekiwana funkcja w Destiny 2: Ostateczny Kształt

Destiny 2: The Final Shape pojawi się w czerwcu i zmieni strzelankę Bungie, dodając nową fabułę, nową podklasę Prismatic i wiele innych nowości. Wśród nich, wprowadzenie nowego typu egzotyków, które łączą w sobie kilka mocy, jest czymś, co będzie bardzo dobrze współgrać ze zdolnościami podklasy Prismatic, ponieważ zwiększają one liczbę możliwych interakcji i dodają taktycznej głębi do rozgrywki Destiny 2. Bungie niedawno zagłębiło się w szczegóły nowych egzotyków w oficjalnym wpisie na blogu, w którym studio ujawnia, jak je zdobyć i jakie profity są dostępne.

Nieokiełznana moc

W Destiny 2: The Final Shape, egzotyczne przedmioty klasowe będą posiadały dwa unikalne atuty z listy, która zawiera niektóre z ulubionych przez fanów z poprzednich rozszerzeń gry, ale także kilka nowych, które zostały zaprojektowane z myślą o nowej podklasie Prismatic. Atuty te są podzielone na dwie różne kolumny, które można sprawdzić tutaj, a każdy egzotyczny przedmiot będzie zawierał jedną moc z każdej kolumny. Bungie zdecydowało się na ten system, aby zapobiec możliwemu nadużywaniu pewnych kombinacji, które z pewnością zniszczyłyby metę gry.

 

 

Osoby z doświadczeniem w Destiny 2 zauważą, że niektóre z tych atutów były w przeszłości dostępne wyłącznie dla określonej klasy, ale teraz mają więcej możliwych interakcji, aby dostosować się do sposobu działania nowej podklasy. Warto zauważyć, że nowe atuty egzotycznych przedmiotów klasowych będą działać tylko wtedy, gdy masz wyposażoną podklasę pryzmatyczną. Dlatego też będą one dostępne tylko dla tych, którzy posiadają Destiny 2: Ostateczny Kształt.

Aby zdobyć te nowe przedmioty, trzeba będzie wziąć udział w nowej aktywności, ale Bungie nie ujawniło jeszcze żadnych szczegółów na jej temat.

 

"Przedmioty klasy egzotycznej będą częścią nowej aktywności, która zostanie odblokowana po Raid World First, na początku tygodnia 2. Nie chcemy zdradzać, na czym polega ta aktywność ani jak ją odblokować, ale możemy powiedzieć, że można ją uprawiać, a za każdym razem, gdy ją ukończysz, otrzymasz gwarantowany losowy drop".

 

Dzięki wszystkim nowościom i wprowadzeniu tych potężnych przedmiotów, nadchodzące rozszerzenie będzie przełomem dla graczy Destiny 2. Rozszerzenie pojawi się za kilka tygodni, ale Bungie udostępniło większość poprzedniej zawartości wszystkim graczom za darmo przez ograniczony czas. Dlatego jest to najlepszy moment, aby zanurzyć się w świecie Destiny 2, zwłaszcza jeśli chcesz zagrać w grę za darmo. Możesz skorzystać z naszej porównywarki zamówień przedsprzedażowych Destiny 2: The Final Shape, jeśli chcesz eksplorować głębiny Podróżnika, gdy tylko rozszerzenie będzie dostępne.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare