Instant Gaming EU
 
 

Destiny 2: The Final Shape nie będzie końcem sagi

Destiny 2: The Final Shape nie będzie końcem sagi

Wojna pomiędzy Światłem i Ciemnością dobiega końca w najnowszym rozszerzeniu do Destiny 2. Bungie nie ujawniło zbyt wiele na temat fabuły Destiny 2: The Final Shape, ale wiemy, że Strażnicy będą eksplorować głębiny Podróżnika w epickiej przygodzie, która zadecyduje o przyszłości galaktyki. Studio jest wreszcie przygotowane na kulminację podróży, która trwała lata, a stawka jest bardzo wysoka. Premiera Destiny 2: Lightfall przyniosła sporo usprawnień rozgrywki i nowych mechanik. The Final Shape zrobi to samo, ale wynik historii jest o wiele ważniejszy w nadchodzącym rozszerzeniu.

Destiny 2: The Final Shape przyniesie nowe wyzwania w postaci lochów i rajdów, a także nowe egzotyczne bronie do wykorzystania. Gracze będą mieli również dostęp do trzech nowych ścieżek z ich odpowiednimi Superami. Tytani wykorzystają ostrza pustki z Arsenału Zmierzchu, by zadawać ogromne obrażenia swoim wrogom. Łowcy z Ostrzem Burzy mogą rzucić sztyletem i teleportować się do niego, by zadawać druzgocące ciosy. Czarnoksiężnicy wykorzystają swoją Pieśń Płomienia, aby zwiększyć obrażenia do niespotykanego poziomu dzięki mocy słonecznej.

 

 

Ogólnie rzecz biorąc, Destiny 2: The Final Shape będzie podążać za tym samym schematem, co jego poprzednicy, aby zapewnić fanom ekscytujące wrażenia, ale co stanie się później?

Nowy system

Bungie potwierdziło, że Destiny 2 będzie kontynuowane po The Final Shape. Studio planuje rozszerzyć grę o nowe fabularne rozgałęzienia, które pojawią się w innym kształcie w nadchodzących latach. Deweloper porzuca system sezonowy i wprowadza epizody, które będą miały postać trzech pakietów zawartości, które będą wydawane co roku. Pakiety te będą nazywane Aktami, a każdy z nich będzie zawierał nową zawartość w postaci nowej historii, egzotyków, zadań, zbroi, nagród, aktywności i nie tylko. Przejście na nowy system rozpocznie się w marcu przyszłego roku, więc gracze będą mieli wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się Destiny 2: The Final Shape.

Teraz możesz mieć pewność, że twoja ulubiona strzelanka nie dobiegnie końca w najbliższym czasie. Jeśli jeszcze nie kupiłeś kolejnego rozszerzenia, najlepsze oferty na klucze Destiny 2: The Final Shape na PC są dostępne w naszej porównywarce.

16.35zł
Destiny 2
Destiny 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare