Instant Gaming EU
 
 

Skraj Zbawienia to nowy rajd w Destiny 2: Ostateczny kształt

Skraj Zbawienia to nowy rajd w Destiny 2: Ostateczny kształt

Destiny 2: The Final Shape w końcu nadeszło, aby zrewolucjonizować strzelankę Bungie. Nowa klasa Prismatic, nowe egzotyki, możliwość eksploracji głębin Podróżnika i ostateczne starcie ze Świadkiem to tylko najważniejsze elementy rozszerzenia, które przynosi epickie zakończenie sagi trwającej już od 10 lat. Rozszerzenie jest już dostępne, ale pierwsza okazja do zagłębienia się w nowy rajd nadarzy się dzisiaj, kiedy Skraj Zbawienia (Salvation's Edge) otworzy swoje podwoje. Bungie opublikowało spektakularny zwiastun, który zapewnia graczom pierwsze spojrzenie na rajd, który jest idealny dla tych, którzy chcą odkryć, co przygotował dla nich Świadek.

Zbierz sojuszników i przygotuj się do walki

Od dziś drużyny z całego świata będą zanurzone w szalonym wyścigu o to, kto pierwszy ukończy rajd. Zaledwie kilka dni po premierze rozszerzenia nic nie jest jeszcze przesądzone, jeśli chodzi o najlepszy możliwy sprzęt do walki z zagrożeniami, które czekają na ciebie w Skraju Zbawienia. Dlatego tylko ci, którzy będą w stanie na bieżąco dostosowywać swoje strategie, będą mieli szansę pokonać wszystkie przeszkody i walczyć z najtrudniejszymi wrogami w rozszerzeniu. Rywalizacja z pewnością wywoła wielki szum wśród fanów Destiny 2.

 

 

Niezależnie od tego, czy grasz w Destiny 2 od czasu jego premiery dziesięć lat temu, czy też odkryłeś je niedawno, Destiny 2: Ostateczny Kształt jest warte uwagi. Rozszerzenie wprowadza wiele nowości, które z pewnością zmienią sposób, w jaki grasz w Destiny 2. Pamiętaj, aby sprawdzić najlepsze ceny na cdkey do gry Destiny 2: Ostateczny Kształt i przygotować się do walki ze Świadkiem o przyszłość galaktyki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare