Instant Gaming EU
 
 

Destiny 2: The Final Shape jest podobno opóźnione

Destiny 2: The Final Shape jest podobno opóźnione

Pomimo niedawnej premiery rozszerzenia Destiny 2: Lightfall i jego pozytywnego przyjęcia przez społeczność wspierającą pierwszoosobową strzelankę Bungie, wygląda na to, że Destiny 2 przeżywa pewne kłopoty. Według źródeł, z którymi skontaktował się Bloomberg, premiera nadchodzącego rozszerzenia została opóźniona do czerwca przyszłego roku. Pierwotnie premiera Destiny 2: The Final Shape była zaplanowana na 27 lutego 2024 roku, ale przygotowanie rozszerzenia do premiery zajęłoby kilka miesięcy więcej.

Zwolnienia i opóźnienia

Raport ten pojawił się wraz z niedawną falą zwolnień, które miały miejsce w sektorze gier wideo w tym roku, a także pojawiły się wiadomości o tym, że Bungie jest najnowszym studiem, którego personel został zredukowany. Plotki głoszą, że PlayStation przechodzi restrukturyzację. Sony kupiło Bungie nie tak dawno temu, więc wydaje się normalne, że studio jest tym dotknięte.

Niestety nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia żadnej z tych informacji. W każdym razie, jeśli miałeś nadzieję zagrać w Destiny 2: The Final Shape na początku 2024 roku, teraz wiesz, że być może będziesz musiał poczekać nieco dłużej, aby doświadczyć ekscytującego nowego rozdziału w sadze, która trwała ponad 10 lat.

 


Bungie oświadczyło już, że Destiny 2: The Final Shape nie będzie końcem sagi. Studio planuje wydać nowe wątki fabularne i zawartość. Nie wiadomo jeszcze, jak ewentualne opóźnienie premiery rozszerzenia wpłynie na przyszły harmonogram.

Niezależnie od tego, czy Bungie potwierdzi opóźnienie kolejnego rozszerzenia dla Destiny 2, czy też nie, możesz mieć pewność, że zawsze będziesz w stanie zdobyć swoją kopię w najlepszej cenie. Nasza porównywarka pozostanie najlepszym źródłem tanich kodów Destiny 2: The Final Shape.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare