Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Nowy sezon Destiny 2 startuje w najbliższy poniedziałek

Nowy sezon Destiny 2 startuje w najbliższy poniedziałek
NEWS4 maj 2021, 18:00

Odkąd Bungie rozstało się z Electronic Arts w 2019 roku, firma ma dużo większą kontrolę nad rodzajem zawartości jaką otrzymuje Destiny 2. Nie tylko darmowa wersja gry przyczyniła się do wprowadzenia do gry większej liczby graczy, ale także nowe rozszerzenia i sezonowa zawartość wydana dla gry sprawiły, że jej baza graczy stała się całkiem stabilna. Premiera rozszerzenia Poza Światłem w zeszłym roku zakreśliła wydarzenia na kolejne miesiące, a teraz, gdy rozpoczyna się nowy sezon, będzie miało miejsce wiele nowych wydarzeń.

Sezon Bezkresnej Nocy rozpoczyna się w przyszłym tygodniu i przyniesie nowe bronie i misje do gry, wraz z powrotem jednego z klasycznych rajdów w serii, Vault of Glass. W fabule tego sezonu głównymi bohaterami są Vex. Ci starożytni metalowi wojownicy zawsze stanowili zagrożenie dla Strażników, ale teraz powracają z planem zakłócenia porządku w galaktyce. Vex zablokowali słońce, rzucając Ostatnie Miasto w niekończącą się noc. Oczywiście, Strażnicy będą odpowiedzialni za przywrócenie światła słonecznego do miasta z pomocą kilku nieoczekiwanych sojuszników.

 

 

Jeśli chodzi o zawartość, Sezon Bezkresnej Nocy zawiera nową wersję Vault of Glass, pierwszego rajdu w Destiny, który pozwoli graczom stawić czoła wielu wyzwaniom na Wenus. Przygotujcie się na kilka niespodzianek, nawet jeśli udało Wam się już ukończyć raid w przeszłości. W tym sezonie dostępne będą również nowe bronie, a także nadejdzie nowy system Syntezy Zbroi, który pozwoli Wam dostosować wygląd Waszych Strażników.

Jeśli jeszcze nie wypróbowaliście tej niesamowitej strzelanki z perspektywy pierwszej osoby, podstawowa zawartość Destiny 2 jest dostępna za darmo dla wszystkich graczy. Gdy już się zorientujecie, czy Wam się spodoba, możecie kupić kilka rozszerzeń, które rozszerzą zawartość i funkcje gry, w tym Twierdzę Cieni i Poza Światłem.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare