Instant Gaming EU
 
 

Destiny 2: Ostateczny kształt ujawnia Blade Serce

Destiny 2: Ostateczny kształt ujawnia Blade Serce

W historii Destiny 2 Strażnicy podróżowali przez galaktykę, walcząc o powstrzymanie Świadka przed dotarciem do ostatecznego celu. Wraz z nadchodzącą premierą Destiny 2: Ostateczny kształt , nowe lokalizacje będą scenariuszem, w którym rozegra się ostatnia bitwa. Wędrowiec został zepsuty przez Świadka i teraz Strażnicy muszą go powstrzymać wszelkimi dostępnymi środkami, aby uniemożliwić mu osiągnięcie celu. Jednak nowe rozszerzenie do Destiny 2 pozwoli graczom odwiedzić tajemniczą kulistą istotę w nowy sposób, ponieważ będą mogli zbadać jej wnętrze. Pod pozornie jałową powierzchnią, Wędrowiec skrywa cały świat pełen życia, który gracze będą mogli odkryć po raz pierwszy w Destiny 2: Ostateczny kształt .

Pierwsze spojrzenie na świat wewnątrz Podróżnika

W najnowszym filmie Destiny 2: Ostateczny kształt, Bungie oferuje nam pierwsze spojrzenie na różnorodne scenariusze, które gracze odkryją wewnątrz Podróżnika. Wideo ujawnia Blade Serce, rdzeń Wędrowca, który jest bujnym miejscem pełnym życia, które wydaje się być siedliskiem pozostałości starożytnych cywilizacji. Jednak zepsucie Świadka zaczęło rozprzestrzeniać się jak choroba w całym Wędrowcu, przekręcając i kształtując wszystko w procesie, który należy powstrzymać za wszelką cenę.

 

 

Oszałamiająco piękne scenerie poważnie zmienione przez korupcyjną miazmę będą polem bitwy, na którym zakończy się długotrwały konflikt między strażnikami a Świadkiem. Destiny 2: Ostateczny kształt  wzbogaci grę o mnóstwo nowości, w tym zupełnie nową klasę, która połączy moce Światła i Ciemności, a także nowe rodzaje egzotycznych broni, zupełnie nowe rasy wrogów i nie tylko.

Bungie daje z siebie wszystko, aby zaoferować ci najlepsze możliwe zakończenie historii w Destiny 2, a Ty będziesz mógł dołączyć do ostatecznej walki ze Świadkiem już 4 czerwca. Pamiętaj, że możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na klucze cyfrowe do gry Destiny 2: Ostateczny Kształt przed premierą.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare