Instant Gaming EU
 
 

Bungie potwierdza opóźnienie Destiny 2: The Final Shape

Bungie potwierdza opóźnienie Destiny 2: The Final Shape

Destiny 2 nie wydaje się być obecnie w najlepszym momencie, co wpływa również na rozwój nadchodzącej zawartości do gry. Bungie wydało rozszerzenie Lightfall zeszłego lata dla swojego FPS-a z otwartym światem i od tego czasu gra nie była w stanie poczynić większych postępów pod względem liczby graczy. Społeczność wskazuje na kilka przyczyn takiego stanu rzeczy, w tym trudności z nadążeniem za metą dla nowych graczy, co w połączeniu z modelem sezonowym nie sprzyja pojawianiu się nowych graczy. Premiera Destiny 2: The Final Shape może być impulsem, którego fani oczekują, ale teraz rozszerzenie pojawi się później niż oczekiwano.

 

 

Czyniąc z niego wartościowe rozszerzenie

Bungie ogłosiło nową datę premiery Destiny 2: The Final Shape, które będzie dostępne dopiero 4 czerwca 2024 roku. Pojawienie się rozszerzenia pierwotnie zaplanowano na 27 lutego, ale studio zamierza poświęcić trochę czasu, aby warto było czekać.

"The Final Shape to kulminacja pierwszych 10 lat fabuły Destiny i, dla Strażników na całym świecie, niezliczonych godzin spędzonych razem. Chcemy uhonorować tę podróż, więc poświęcamy czas, którego potrzebujemy, aby dostarczyć jeszcze większą i odważniejszą wizję, która, mamy nadzieję, zostanie zapamiętana i ceniona przez wiele lat".

Obecny harmonogram wydawania zawartości został zmodyfikowany, aby uwzględnić takie opóźnienie, a gracze Destiny 2 zobaczą w międzyczasie kilka nowości dodanych do gry.

"W lutym pojawią się nowe cotygodniowe zadania oparte na progresji o nazwie Wishes, a także Moments of Triumph z wyjątkowymi nagrodami. Następnie przenosimy Guardian Games na marzec, skupiając się na rywalizacji klasowej. Następnie, począwszy od kwietnia, udostępnimy dwumiesięczną aktualizację zawartości dostępną dla wszystkich o nazwie Destiny 2: Into the Light, która przygotuje graczy na podróż Guardiana do Travelera. Wszystko to jest dodatkiem do ciągłych wysiłków naszego zespołu PvP Strike Team, w tym trzech nowych map PvP, które pojawią się w maju".

Destiny 2: The Final Shape nie będzie końcem Destiny 2, ale przyniesie kulminację obecnej fabuły. W związku z tym Bungie nie może sobie pozwolić na wypuszczenie produktu w połowie upieczonego, a opóźnienie jest najbardziej logiczną opcją. W każdym razie Destiny 2 oferuje solidne wrażenia, a jego liczby wzrosły skokowo od czasu premiery na Steam.

Z kilkoma dostępnymi rozszerzeniami i mnóstwem treści do odkrycia, gra jest warta sprawdzenia. Ponadto, jeśli jesteś długoletnim fanem serii, nie będziesz chciał przegapić zakończenia historii. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz sprawdzić najlepsze oferty na CDkeye do Destiny 2: The Final Shape za pomocą naszej porównywarki.

14.67zł
Destiny 2
Destiny 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare