Instant Gaming EU
 
 

Zwiastun premierowy Destiny 2: Ostateczny Kształt jest już dostępny

Zwiastun premierowy Destiny 2: Ostateczny Kształt jest już dostępny

Zaledwie tydzień przed premierą rozszerzenia, deweloper Bungie opublikował zwiastun premierowy Destiny 2: The Final Shape (Ostateczny Kształt). Nadchodzące rozszerzenie przyniesie zakończenie historii, która przez dekadę zajmowała ogromną społeczność. Strażnicy walczyli z wieloma wrogami przez te wszystkie lata, ale teraz ostateczna konfrontacja z siłami Świadka zabierze ich do Podróżnika, aby zbadać jego wewnętrzny świat i uwolnić go od zepsucia. To starcie zadecyduje o przyszłości galaktyki, która zbyt długo pogrążona była w wojnie między wieloma frakcjami.

Koniec jest bliski

Destiny 2: The Final Shape to coś więcej niż tylko kolejne rozszerzenie, a jego zwiastun premierowy to potwierdza. Wideo rzuca nieco światła na nadchodzące wydarzenia i ujawnia wielu głównych bohaterów historii, którzy zmierzą się w ostatecznej bitwie ze Świadkiem i siłami, którymi dowodzi. Towarzyszyli oni graczom przez te wszystkie lata, a teraz łączą siły, aby stawić czoła ostatecznemu wyzwaniu, ale przebiegłe środki Świadka mogą skusić ich do zdradzenia wszystkiego, o co walczyli.

 


Bungie wie, że Destiny 2: The Final Shape musi być imponujące, zarówno pod względem fabuły, jak i funkcji. Społeczność wspierająca Destiny 2 naprawdę na to zasługuje, nawet jeśli gra będzie kontynuować swoją podróż po tym rozszerzeniu. Rozszerzenie wprowadzi wiele nowości pod względem rozgrywki z nowym rodzajem egzotycznego pancerza i podklasą Prismatic, która przyniesie bezprecedensowy poziom personalizacji i nowe sposoby grania w Destiny 2.

Premiera Destiny 2: The Final Shape zaplanowana jest na 4 czerwca i zdecydowanie nie będziesz chciał jej przegapić, jeśli ostatnio grałeś w Destiny 2. Pamiętaj, że obecnie masz dostęp do większości rozszerzeń w grze za darmo, więc jest to najlepszy moment, aby powrócić do gry i dać jej kolejną szansę. Oczywiście najlepsze zniżki na kody cyfrowe do Destiny 2: Final Shape są już dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare