Instant Gaming EU
 
 

Bungie udostępnia trzy rozszerzenia Destiny 2 za darmo dla wszystkich graczy

Bungie udostępnia trzy rozszerzenia Destiny 2 za darmo dla wszystkich graczy

Destiny 2: The Final Shape z pewnością wyznaczy punkt bez powrotu dla najpopularniejszej strzelanki Bungie. Nadchodzące rozszerzenie przyniesie zakończenie historii, która napędzała grę od momentu jej premiery. Studio zapowiedziało już jednak, że nie będzie to koniec gry. Bungie ma jeszcze wiele do powiedzenia na temat Destiny 2, ale obecnie głównym celem studia jest uczynienie kolejnego rozszerzenia wielkim hitem. Ostatnie informacje na temat zawartości Destiny 2: Ostateczny Kształt potwierdziły, że będzie to dodatek zmieniający zasady gry, ponieważ doda wiele nowości, takich jak możliwość łączenia przez Strażników mocy Światła i Ciemności. Teraz studio zwiększyło oczekiwanie na nadchodzącą premierę, ogłaszając nieoczekiwaną informację.

Mnóstwo darmowej zawartości

Jeśli jesteś graczem Destiny 2, masz teraz bezpłatny dostęp do trzech rozszerzeń, a mianowicie Królowej Wiedźmy, Poza Światłem i Twierdzy Cieni. Dodają one do gry mnóstwo nowej zawartości, w tym nowe wydarzenia, strefy do odwiedzenia, nowe klasy, rozdziały fabularne i potężne egzotyki. Osoby grające w Destiny 2 mogą teraz zagłębić się w uniwersum strzelanki Bungie bez konieczności wydawania ani grosza, co społeczność przyjęła z zadowoleniem. Oczywiście wszystko to w ramach przygotowań do nadchodzącej premiery Destiny 2: Ostateczny Kształt, która z pewnością przyciągnie do gry wielu graczy.

 

 

Zawartość dostępna za darmo obejmuje również cztery ostatnie sezony wydane dla Destiny 2 i jest dostępna od 7 maja do 6 czerwca. Jeśli jednak chcesz uzyskać dostęp do najnowszej dostępnej obecnie zawartości, będziesz musiał kupić rozszerzenie Upadek Światła (Lightfall) . W każdym razie, jest to świetny moment na powrót do Destiny 2 lub odkrycie go, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Zachęcamy do skorzystania z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na Destiny 2: The Final Shape, jeśli kochasz tę grę i nie chcesz przegapić ostatniego rozdziału jej historii.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare