Instant Gaming EU
 
 

Destiny 2 - Coroczny puchar Guardian Games powraca!

Destiny 2 - Coroczny puchar Guardian Games powraca!

Destiny 2 to darmowa sieciowa strzelanka pierwszoosobowa stworzona przez firmę Bungie. Pierwotnie została wydana jako płatna gra w 2017 roku na PlayStation 4, Xbox One i Windows. W dniu 1 października 2019 roku gra stała się darmowa, wykorzystując model gier jako usługi, pod tytułem New Light, po czym w następnym miesiącu ukazała się na platformach Stadia, a następnie PlayStation 5 i Xbox Series X/S w grudniu 2020 roku. Gra była wydawana przez Activision do 31 grudnia 2018 roku, kiedy to Bungie nabyło prawa wydawnicze do serii. Jest to kontynuacja gry Destiny z 2014 roku i jej kolejnych rozszerzeń.

Osadzona w świecie "mitycznego science fiction" gra oferuje wieloosobowe środowisko "współdzielonego świata" z elementami gier fabularnych. Podobnie jak w pierwowzorze, aktywności w Destiny 2 są podzielone na typy rozgrywki gracz kontra środowisko (PvE) i gracz kontra gracz (PvP). Oprócz zwykłych misji fabularnych, PvE obejmuje trzyosobowe "ataki" i lochy oraz sześcioosobowe rajdy. Dla każdego miejsca docelowego dostępny jest również tryb swobodnego patrolu, który obejmuje wydarzenia publiczne, a także aktywności niedostępne w oryginale. Działania te kładą nacisk na eksplorację miejsc docelowych i interakcje z postaciami niebędącymi graczami (NPC); oryginalne Destiny zawierało tylko NPC w przestrzeniach społecznościowych. PvP obejmuje tryby oparte na celach, a także tradycyjne tryby deathmatch.

29 lutego zespół Destiny 2 ogłosił na oficjalnej stronie gry, że coroczny turniej o nazwie "THE ANNUAL GUARDIAN GAMES CUP" oficjalnie powróci:

Po raz kolejny nadszedł czas na nasz coroczny Guardian Games Cup! Guardian Games Cup 2024 to zawody drużynowe, które rozpoczną się o 9:00 czasu PST 5 marca 2024 roku, a zakończą o 09:59 czasu PDT 26 marca 2024 roku. Drużyny będą rywalizować w kategoriach technicznej i charytatywnej. Kategoria techniczna śledzi całkowitą liczbę Medalionów zrzuconych przez oficjalnie zarejestrowaną drużynę podczas Guardian Games All-Stars. Kategoria charytatywna śledzi całkowitą kwotę zebraną za pośrednictwem oficjalnej strony rejestracji zespołu w Fundacji Bungie w tym samym okresie.

Bungie ogłosiło również nagrody dla poszczególnych kategorii w dorocznym Guardian Games Cup:

Cztery najlepsze zespoły w każdej kategorii otrzymają nagrody, w tym:

  • Drużyny, które zajmą pierwsze miejsce w każdej kategorii: naturalnej wielkości fizyczne repliki Allstar Vector Skimmer z wygrawerowanymi nazwami drużyn (po jednej na drużynę w każdej kategorii).
  • Dwie najlepsze drużyny w każdej kategorii: Medale Guardian Games (sugerowana cena detaliczna 50 USD) dla każdego członka drużyny (maksymalnie sześć na drużynę w każdej kategorii).
  • Trzy najlepsze drużyny w każdej kategorii: Kody emblematów Binary Cascade dla każdego członka zespołu (maksymalnie sześć na zespół w każdej kategorii).
  • Cztery najlepsze drużyny w każdej kategorii: Kody rabatowe Bungie Store o wartości 50 dolarów dla każdego członka drużyny (maksymalnie sześć na drużynę w każdej kategorii)

Podczas Guardian Games gracze będą rywalizować w serii zajęć opartych na klasach, aby określić, która klasa jest najlepsza. Gracze biorący udział w Guardian Games powinni skupić się na osiągnięciu progu punktowego poprzez uzyskanie wyników w serii za pośrednictwem grania w Guardian Games lub poprzez banowanie medalionów na podium wieży. Po osiągnięciu progu punktowego gracze zostaną nagrodzeni specjalną poświatą podczas pobytu na wieży.

Gracz na wieży z najwyższym tygodniowym wynikiem otrzyma unikalną poświatę. Blaski te pozostaną aktywne do cotygodniowego resetu lub do zakończenia Guardian Games. Gracze mogą być na bieżąco z tym, która klasa wygrywa, sprawdzając podium wieży, różne flagi klasowe umieszczone na wieży, a także kalendarz Guardian Games dostępny w grze.

Gracze zainteresowani udziałem w tym corocznym turnieju mogą zarejestrować się na stronie kampanii Tiltify, a także muszą podać swój identyfikator Bungie ID.

Najnowszy dodatek do Destiny 2, zatytułowany "The Final Shape", zostanie oficjalnie wydany 4 czerwca 2024 roku, stanowiąc zakończenie fabuły "pierwszej sagi" w grze. Aby uzyskać najlepsze oferty na Destiny 2: The Final Shape, zalecamy skorzystanie z narzędzia do porównywania cen dLcompare.

16.30zł
Destiny 2
Destiny 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare