Bungie zmienia Destiny 2: The Final Shape przed premierą

Bungie zmienia Destiny 2: The Final Shape przed premierą

Nie jest niczym nowym, że Bungie nie przeżywa obecnie swoich najlepszych chwil. Ostatnie rozszerzenia do Destiny 2 nie do końca trafiły w gusta pod względem zawartości, a nadchodząca premiera Destiny 2: The Final Shape musi być impulsem, który zmieni kierunek gry. Zawartość ujawniona po ogłoszeniu rozszerzenia obejmowała nowe moce podklas i inne nowości, ale wygląda na to, że Bungie zdecydowało się pójść na całość i niczego nie wstrzymuje. Niedawny podgląd rozgrywki od deweloperów pokazuje mnóstwo nieoczekiwanych nowości, które wywrócą Destiny 2 do góry nogami, gdy pojawi się rozszerzenie.

Nowa klasa, nowi wrogowie i nie tylko

Destiny 2: The Final Shape wprowadzi zupełnie nową podklasę o nazwie Prismatic, która po raz pierwszy w grze wykorzystuje moce Światła i Ciemności, aby zdominować pole bitwy. Nowa rasa, The Dread, dołączy do szeregów armii The Witness. Ci nowi wrogowie przypominają Dręczycieli i będą stanowić ogromne zagrożenie dla postępów w kampanii. Wisienką na torcie jest nowy rodzaj egzotyka, który może łączyć nie jedną, ale dwie właściwości z dowolnych innych egzotyków w grze, umożliwiając niesamowicie potężne interakcje, które z pewnością zdefiniują nowe sposoby walki w Destiny 2.

 

 

Dodatki te zapewnią bezprecedensowy poziom opcji dostosowywania, jeśli chodzi o budowanie postaci, co z pewnością spodoba się graczom Destiny 2. Lista zmian nadchodzących wraz z rozszerzeniem i w tygodniach poprzedzających jego premierę jest dość obszerna, a jeśli nie chcesz przegapić żadnych szczegółów, możesz sprawdzić oficjalny wpis na blogu o Destiny 2: The Final Shape.

Istniały wątpliwości co do Destiny 2: The Final Shape, ale wszystkie te zmiany wydają się stawiać rozszerzenie w znacznie lepszej pozycji, aby popchnąć Destiny 2 i Bungie w kierunku świetlanej przyszłości. Jeśli chcesz być częścią tej podróży, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić tani cdkey Destiny 2: The Final Shape i przygotować się do gry w dniu premiery.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare