Nowa postać Tekken 8 ujawniona wśród kontrowersji

Nowa postać Tekken 8 ujawniona wśród kontrowersji

Bandai Namco już od dłuższego czasu ujawnia postacie, które pojawią się w Tekken 8. Widzieliśmy już zapowiedzianych klasycznych wojowników, takich jak Marshal Law i Paul Phoenix z nowym wyglądem, walczących z niektórymi przeciwnikami podczas wykonywania nowych ataków i kombinacji. Nadchodząca odsłona jednej z najpopularniejszych serii bijatyk przywróci również postacie, których nie widzieliśmy w walce od dłuższego czasu, takie jak Jun Kazama. Co zaskakujące, zapowiedzi najnowszej bijatyki Tekken 8 towarzyszyły pewne kontrowersje.

Przypadkowe ujawnienie Briana Fury'ego

Brian Fury nie jest nową postacią w uniwersum Tekken. Szalony cyborg stał się podstawową postacią we franczyzie po pojawieniu się po raz pierwszy w Tekken 3, a jego potężne ruchy kickbokserskie sprawiają, że jest ulubieńcem fanów. Jest to jedyna postać z Tekken 8, która została ujawniona dwukrotnie. Po raz pierwszy pojawił się na oficjalnym koncie na Instagramie kilka dni temu, co wywołało reakcję reżysera serii Tekken Katsuhiro Harady, który narzekał na wczesne ujawnienie. Pierwotnie planowano pokazać Briana podczas turnieju gier walki Combo Breaker. To wydarzenie zmusiło producenta Tekken Michaela Murraya do przeprosin za pośrednictwem Twittera, a teraz Brian Fury został oficjalnie ujawniony (po raz drugi) w filmie, który można obejrzeć poniżej.

 

 

Pomijając kontrowersje, Bandai Namco nie ogłosiło jeszcze daty premiery Tekken 8, co irytuje niektórych fanów. Zbliżająca się premiera Street Fighter 6 może na chwilę odwrócić uwagę społeczności, ale większość fanów chciałaby zobaczyć Tekken 8 jako część następnej linii EVO.

Jest mało prawdopodobne, że wydawca zdecyduje się na niespodziewaną premierę, ale długi ciąg ostatnich ujawnień postaci sprawia, że zastanawiamy się, czy nadchodząca gra będzie zawierała więcej wojowników niż kiedykolwiek, aby wypełnić resztę lata dodatkowymi ujawnieniami. Być może zobaczymy okres bez wiadomości o Tekken 8 przez jakiś czas, kiedy lista wojowników będzie kompletna. W każdym razie, możesz być pewien, że znajdziesz najlepsze oferty na kluczecyfrowe do Tekken 8, gdy tylko gra będzie dostępna w przedsprzedaży. W międzyczasie będziesz musiał pozostać przy Tekken 7, a Street Fighter 6 może być wkrótce substytutem.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

198.32zł
Tekken 8
Tekken 8
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare