Instant Gaming EU
 
 

Data premiery Tekken 8 została ujawniona

Data premiery Tekken 8 została ujawniona

Przecieki są prawie niemożliwe do powstrzymania, jeśli chodzi o niecierpliwie oczekiwane gry. Nawet jeśli jest to zaledwie kilka godzin przed oficjalnym ujawnieniem na nadchodzącym pokazie Gamescom Opening Night Live, data premiery Tekken 8 została nieoficjalnie ujawniona. Na szczęście nie zmniejszy to oczekiwania na prezentację, zwłaszcza że sam Katsuhiro Harada weźmie udział w wydarzeniu, aby porozmawiać o nowej odsłonie legendarnej serii bijatyk. Tym razem źródłem przecieku okazuje się być Microsoft Store, co dodaje cienia prawdy do informacji, która szybko rozprzestrzeniła się w Internecie.

Rozpocznij rok od dobrej bijatyki

Według przecieku, Tekken 8 ukaże się 26 stycznia 2024 roku. Już wcześniej pojawiały się plotki o wydaniu gry na początku przyszłego roku, ale nikt nie ogłosił daty premiery. Musimy jeszcze poczekać kilka godzin, aby zobaczyć, czy Harada potwierdzi datę na Gamescomie, ale ma to sens. Bandai Namco ujawnia szczegóły na temat Tekken 8 już od jakiegoś czasu. Widzieliśmy filmy szczegółowo opisujące nowe funkcje i prezentację wielu kultowych postaci, w tym Jina Kazamy, Kinga, Marshalla Law i nie tylko.

 

 

Powrót serii Tekken bez wątpienia spodoba się ogromnej społeczności fanów. Tekken 8 będzie rywalizować ze Street Fighter 6 i innymi bijatykami o miano tej najpopularniejszej podczas przyszłorocznego EVO. Jeśli gra ukaże się w styczniu, profesjonalni gracze będą mieli wystarczająco dużo czasu, aby przyzwyczaić się do gry przed najważniejszym turniejem na świecie.

Jeśli jesteś wieloletnim fanem serii i chcesz zacząć grać w grę, gdy tylko będzie dostępna, skorzystaj z naszej porównywarki, aby uzyskać Tekken 8 tanio przed premierą.

123.90zł
Tekken 8
Tekken 8
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare