Jun Kazama spektakularnie powraca w Tekken 8

Jun Kazama spektakularnie powraca w Tekken 8

Turniej Króla Żelaznej Pięści zawsze był głównym scenariuszem walk w Tekken 8. Ale jeśli chodzi o fabułę, główny wątek koncentruje się na niektórych postaciach, zwłaszcza Kazuyi Mishimie. Najnowsza prezentacja Tekken 8 przywraca kolejną postać, której rola jest kluczowa dla fabuły, Jun Kazamę, która jest byłą kochanką Kazuyi i matką Jina Kazamy. Jej jedyne pojawienie się w serii przenosi nas z powrotem do Tekkena 2 - brakowało nam jej od dłuższego czasu. W końcu powraca w Tekkenie 8 z zamiarem oczyszczenia zła, które zepsuło serce Kazuyi, i spuszczenia mu niezłego lania za próbę zabicia jej syna.

 


Czysta dusza z darem do walki

Poza możliwymi implikacjami dla fabuły Tekken 8, które nie zostały jeszcze ustalone, powrót Jun Kazamy dodaje kolejnego wojownika do rosnącej liczby wojowników dostępnych w grze. Ona i Nina Williams są jak dotąd jedynymi kobietami na liście i nie wiemy, czy Bandai Namco zaskoczy nas czymś więcej. W każdym razie Jun włada mocą światła i może pochwalić się imponującymi umiejętnościami walki, które wystarczą, aby szybko rozprawić się z Kazuyą w jej filmiku prezentacyjnym. Ze stylowym strojem, niesamowitym wyglądem i szerokim wachlarzem kopnięć i ciosów, Jun Kazama będzie prawdziwą nowością dla nowszych pokoleń, które nie miały okazji przetestować jej możliwości w przeszłości.

To jasne, że Tekken 8 będzie punktem zwrotnym w historii serii. Nowe systemy rozgrywki wraz z powrotem tak istotnej postaci to wystarczające powody, by fani byli podekscytowani grą. Miejmy nadzieję, że Bandai Namco poda datę premiery w najbliższym czasie. W międzyczasie będziemy mogli cieszyć się kolejnymi materiałami z gry, które zostaną opublikowane na EVO, mimo że gra nie będzie częścią konkursu. Jak zwykle, najlepsze ceny Tekken 8 są już dostępne w naszej porównywarce.

109.43zł
Tekken 8
Tekken 8
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare