Kreator postaci w Dragon's Dogma 2 przed oficjalną premierą gry

Kreator postaci w Dragon's Dogma 2 przed oficjalną premierą gry

Dragon's Dogma 2 to bez wątpienia najbardziej oczekiwana gra marca. Po 10 latach przerwy od Dragon's Dogma, Capcom w końcu ogłosił, że przywróci tę znajomą twarz do współczesnej branży gier. Wielu fanów było podekscytowanych tym powrotem.

Dragon's Dogma 2 to nadchodząca fabularna gra akcji opracowana i wydana przez Capcom. Gra, będąca kontynuacją Dragon's Dogma (2012), ukaże się na PlayStation 5, Windows i Xbox Series X/S 22 marca 2024 roku.

 


Podczas gdy fani z niecierpliwością czekają na powrót Dragon's Dogma 2, Capcom nagle zdecydował się na wcześniejsze wydanie kreatora postaci. Chociaż nie jest to pełna gra, gracze mogą teraz swobodnie stworzyć własną postać wcześniej. Jeśli jesteś prawdziwym graczem RPG, z pewnością spędzisz godziny na tworzeniu swojej postaci w grze, aby uzyskać jak najbardziej wciągające wrażenia. Dlatego też, jeśli jesteś zainteresowany, gracze mogą pobrać kreator postaci wcześniej, aby zaoszczędzić te kilka godzin i wskoczyć bezpośrednio do rozgrywki po wydaniu oficjalnej wersji. I nie martw się, po stworzeniu postaci będziesz mógł przenieść ją do pełnej wersji gry, gdy ta ukaże się 22 marca, więc zdecydowanie nie jest to strata czasu.

Dragon's Dogma 2 oferuje bardzo rozbudowany system tworzenia postaci. Gracze otrzymują pięć miejsc dla dwóch swoich postaci. W przypadku Arisen gracze mogą wybierać spośród różnych ras, od ludzi po bestie, dostosować swój wygląd i wybrać profesję od wojownika, łucznika, maga po złodzieja. Jeśli chodzi o towarzysza, gracze będą mieli możliwość wyboru jego skłonności, takich jak życzliwe serce, spokój i inne.


 

Obecnie na różnych platformach mediów społecznościowych wiele osób pobrało ten kreator postaci i stworzyło już wiele unikalnych i zabawnych postaci. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz pobrać tę wersję za darmo już teraz na oficjalnej stronie Dragon's Dogma 2, aby stworzyć postać, która Ci odpowiada.

Do wyczekiwanej premiery Dragon's Dogma 2, która odbędzie się 22 marca 2024 roku, pozostało zaledwie kilka tygodni. Możesz zamówić w przedsprzedaży Dragon's Dogma 2 najtaniej jużteraz, korzystając z porównywarki cen dLcompare.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare