W drodze może być demo Dragon's Dogma 2

W drodze może być demo Dragon's Dogma 2

Oczekiwania wokół Dragon's Dogma 2 rosły coraz bardziej w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Capcom ujawnił wiele szczegółów na temat funkcji zawartych w sequelu klasycznej przygodówki typu hack-and-slash, a teraz wielu z nich z niecierpliwością czeka na grę. Premiera Dragon's Dogma 2 jest oficjalnie zaplanowana na 22 marca 2024 roku, ale fani mogą mieć okazję wypróbować grę przed premierą za darmo.

Demo wyciekło

Nie jest to jeszcze oficjalne, ale wszystko wskazuje na to, że demo Dragon's Dogma 2 będzie dostępne, aby wypróbować nadchodzącą grę RPG akcji za darmo. Informacje o wersji demonstracyjnej pochodzą ze Steam i zostały prześledzone przez SteamDB. Nie ma informacji na temat rodzaju zawartości, która będzie obecna w wersji demonstracyjnej lub czy będzie ona dostępna tylko przed premierą, ale nie ma wątpliwości, że zostanie ona ciepło przyjęta przez fanów Dragon's Dogma​​​​​​, którzy z pewnością skorzystają z takiej okazji, aby wypróbować sequel.

Tymczasem, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Dragon's Dogma 2, możesz obejrzeć film prezentujący Wojownika, jeden z profesji, które twój Arisen może wybrać w grze, który został niedawno opublikowany przez IGN. Prezentuje on imponujące umiejętności walki wręcz Wojownika i jego unikalny styl rozgrywki, który będzie pasował do tych, którzy lubią walkę z bliska i osobiście.

 

 

Pamiętaj, że możesz zamówić w przedsprzedaży kod do gry Dragon's Dogma 2 w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce, jeśli chcesz odkryć kontynuację kultowego klasyka już pierwszego dnia.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare