Instant Gaming EU
 
 

Capcom szczegółowo opisuje nadchodzące aktualizacje dla Dragon's Dogma II

Capcom szczegółowo opisuje nadchodzące aktualizacje dla Dragon's Dogma II

Dragon's Dogma II to jak dotąd jedna z największych premier 2024 roku. Gra została wydana niedawno z wielkim sukcesem, ale została dotknięta pewnymi kontrowersjami związanymi z obecnością mikrotransakcji w grze i kilkoma problemami technicznymi. Nie przeszkodziło jej to jednak w zdobyciu szczytów list sprzedaży. Niektórzy gracze znaleźli już sposób na ominięcie największych obaw związanych z mikrotransakcjami, ponieważ dostępny jest mod, który pozwala uzyskać za darmo przedmiot, który Capcom sprzedaje za gotówkę w grze, co pozwala zmienić wygląd postaci. Studio deweloperskie nie wydaje się być bardzo zmartwione tą kwestią i skupia się teraz na procesie po premierze Dragon's Dogma II. Obejmuje to znaczną liczbę przyszłych aktualizacji, których zawartość została teraz upubliczniona na koncie X gry.

W najbliższej przyszłości

Dragon's Dogma II otrzyma szereg poprawek technicznych, mimo że ogólna wydajność gry na wszystkich platformach jest całkiem solidna. Przyszłe aktualizacje poprawią jakość DLSS Super Resolution, dodadzą opcje włączania i wyłączania Ray Tracingu i Motion Blura, a także nową opcję przełączania liczby klatek na sekundę ze zmiennej na 30 FPS. Ta ostatnia konkretna zmiana powinna poprawić wydajność na konsolach i prawdopodobnie zapobiec spadkowi liczby klatek na sekundę do niskich wartości w dowolnym momencie. Ponadto liczba przedmiotów "Art of Metamorphosis", które pozwalają graczom zmienić wygląd swoich postaci, zostanie zwiększona do 99, odpowiadając na jedną z największych skarg graczy, którzy uważają, że obecnie jest ich bardzo mało.

 

 

Capcom reaguje na problemy i obawy społeczności z odpowiednią szybkością i planuje dalsze ulepszanie gry poza tymi zmianami. Jest zbyt wcześnie, aby mówić o ewentualnym wydaniu dodatkowej zawartości doDragon 's Dogma II w formie DLC, ale tylko czas pokaże, czy te drzwi są otwarte, czy nie.

Tymczasem Dragon's Dogma II oferuje graczom wspaniałą przygodę z wciągającym systemem walki, który daje im kontrolę nad Arisenami i ich pionkami. Z mnóstwem zwolenników do zrekrutowania, z których każdy ma własne umiejętności i statystyki, a także wiele sposobów na dostosowanie i rozwój swojej postaci, Dragon's Dogma II dodaje głębi serii i jest grą godną polecenia już teraz. Oczywiście możesz skorzystać z naszej porównywarki, jeśli chcesz uzyskać tanio kod Dragon's Dogma II na wybraną platformę i zanurzyć się w epicką przygodę już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare