Instant Gaming EU
 
 

Capcom prosi o pomoc w stworzeniu DLC do Dragon's Dogma II

Capcom prosi o pomoc w stworzeniu DLC do Dragon's Dogma II

Dragon's Dogma II zachwyciła ogromną społeczność swoją ekscytującą mechaniką rozgrywki i wyjątkową historią. Gra zdobyła szczyty list przebojów od momentu premiery, pomimo pewnych problemów technicznych i niezadowolenia graczy z mikrotransakcji w grze. Jednak imponujące liczby potwierdzają to, a Capcom już planuje rozszerzyć grę o dodatkową zawartość, jednocześnie wydając aktualizacje poprawiające wydajność gry na PC i konsolach. Deweloper uruchomił ankietę, aby ocenić opinię społeczności na temat ewentualnego przyszłego DLC do gry.

Co chciałbyś dodać do Dragon's Dogma II?

Ankieta zawiera kilka pytań dotyczących ogólnego zadowolenia z Dragon's Dogma II, ale także pyta o rodzaj zawartości, którą chcielibyście zobaczyć w grze w formie przyszłego DLC. Capcom chce również wiedzieć, ile bylibyście skłonni wydać na rozszerzenie. W nagrodę za udział w ankiecie otrzymasz ekskluzywną tapetę Dragon's Dogma II. Ankieta będzie otwarta do 21 marca i można ją sprawdzić tutaj.

 

 

Podejście Capcom do DLC w Dragon's Dogma II było dość rozczarowujące dla niektórych graczy, ponieważ uważali oni, że wiele dodatków dostępnych do kupienia w grze powinno być już jej częścią za darmo. Przedmioty "Art of Metamorphosis", które gracze mogą wykorzystać do zmiany wyglądu Arisenów w grze, były celem większości skarg. Ankieta może pomóc wskazać deweloperom odpowiedni kierunek, aby uniknąć przyszłych dramatów i pozwolić grze na dalszy rozwój dzięki zawartości, której gracze naprawdę chcą.

Tymczasem Dragon's Dogma II nadal pozostaje preferowaną przez graczy przygodową grą RPG akcji w 2024 roku. Nie zapominaj, że nasza porównywarka może pomóc ci kupić cdkey Dragon's Dogma II na wybraną platformę w najniższej cenie, jeśli jeszcze nie dołączyłeś do Arisena i jego towarzyszy w ich najnowszej przygodzie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare